PSP STARY GÓZD

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

starygozdtymianka.pl.tl

 

 

 

Poniedziałek 23.04.2018

Gmina Stara Błotnica

http://starablotnica.pl/

Dzwonki

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017-18

Ustalane przez dyrektora szkoły dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe w roku szkolnym 2017/2018:

Dni wolne - data

Dzień tygodnia

2 listopada 2017 r.

czwartek

22 grudnia 2017 r.

piątek

2 stycznia 2017 r.

wtorek

20 kwietnia 2018 r.

piątek

30 kwietnia 2018 r.

poniedziałek

2 maja 2018 r.

środa

4 maja 2018 r.

piatek

1 czerwca 2018 r.

piątek

Mapa

Statistics

liczba odwiedzin: 643717

Galeria zdjęć

Rok szkolny:

Witamy na stronie

Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Marii Konopnickiej

w Starym Goździe

Wiadomości

 • 09.04.2018

  W  słoneczny i ciepły poniedziałkowy dzień 9 kwietnia 2018r. blisko 40-to osobowa grupa uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe pod opieką Pana Mariusza Barszcza i Piotra Zaremby uczestniczyła w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych, które miały miejsce w terenie leśnym w Białobrzegach. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba ponad 300-tu dzieci i młodzieży ze szkół całego powiatu białobrzeskiego. Doskonale spisała się nasza szkoła wprowadzając do dalszego etapu eliminacji 15-tu uczniów, międzypowiatowe eliminacje z cyklu MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEEJ odbędą się już w piątek  13 kwietnia 2018r. w Jedlińsku. Serdecznie gratulujemy wszystkim  udziału w zawodach i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 • Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy serdecznie w niedzielę 15 kwietnia 2018r. na dwa spotkania ligowe, które odbędą się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im, Marii Konopnickiej w Starym Goździe. Liczymy na liczny i gorący doping.

   

   

  Mecz V  Ligi Tenisa Stołowego Grupa C

  UKS TYMIANKA    Stary Gózd    -    ULKS II   Kazanów 

  15.04.18r.         (NIEDZIELA)           godz. 11:00

  UKS TYMIANKA    Stary Gózd  - Spalona Mleczarnia Warszawa

  15.04.18r.         (NIEDZIELA)           godz. 14:00

 • - Obrazek 1

  Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

   

 •       Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych świąt chrześcijańskich. Raniutko w  Wielką Niedzielę dzwonią dzwony, ogłaszając światu radość, że Chrystus zmartwychwstał. Potem cała rodzina zasiada do uroczystego śniadania.

      Również w przedszkolu przygotowujemy się do tego wielkiego święta. We wtorek 27.03.2018r. przedszkolaki z oddziału „C” urządziły uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie stołu. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, kiełbasy, szynki ,, baby wielkanocnej”, owsa, wiosennych kwiatów- symboli budzącej się do życia przyrody. O znaczeniu pokarmów, jako symbolach świątecznych, dzieci dowiedziały się wcześniej na zajęciach. Przed rozpoczęciem wspólnego śniadania złożyliśmy sobie ciepłe życzenia.

 • 17.03.2018

  XVIII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BŁOTNICA za nami. Minutowy grafik startowy imprezy umożliwił płynnie przeprowadzić zawody, w których młodsze kategorie rywalizowały do południa, zaś później do gry przyłączyli się ci starsi. Czas żeby w liczbach podsumować naszą sportową imprezę. Sędziowie w osobach Piotra Zaremby oraz Mariusza Barszcza zarejestrowali razem 169 zgłoszeń (w tym 21 do par deblowych). Ogólnie przez turniej przewinęło się 131 zawodników biorących udział w czternastu kategoriach wiekowych (ogólna liczba nie uwzględnia uczestników kategorii DEBLA i OPEN w których mogli występować dodatkowo zawodnicy występujący w pozostałych kategoriach). Najbardziej widowiskową kategorią stała się GRA PODWÓJNA, w której zgłoszeni zawodnicy zostali losowo skojarzeni w rywalizujących parach deblowych, ale emocje towarzyszyły oczywiście wszystkim w każdej kategorii. Licznie przybyłych zawodników dopingowali do boju rodzice, ich znajomi i przyjaciele. Każdy z uczestników imprezy miał zagwarantowany słodki poczęstunek, mógł również skorzystać z bufetu, który jak co roku zorganizowali rodzice z Komitetu Rodzicielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej im Marii Konopnickiej w Starym Goździe. Ci najlepsi z rąk Wójta Gminy Stara Błotnica MARCINA KOZDRACHA oraz Dyrektor PSP w St. Goździe ANNY ZIOMEK odebrali atrakcyjne nagrody, puchary, medale oraz dyplomy. Cel imprezy którym jest krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja tenisa stołowego w gminie  wydaje się, ż

 • Wszystko dopięte na ostatni guzik. Już jutro ruszamy z turniejem, jest to XVIII edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica. Rokrocznie tradycyjna impreza skupia systematycznie ponad stu uczestników którzy w tym roku mają okazje rywalizować w dodatkowej kategorii OPEN - dla ligowych zawodników. Widowiskową konkurencją będzie niewątpliwie gra podwójna nie tylko z powodu gry, ale także na losowy sposób kojarzenia par deblowych. Przypominamy, że zapisy dla młodszych kategorii od godziny 8:30, starsze od 13:00. Na miejscu turnieju będziemy mogli skorzystać z bufetu zorganizowanego przez rodziców, a każdy z uczestników imprezy dostanie słodki poczęstunek. Do zobaczenia w Starym Goździe. W zakładce więcej zdjęć z przygotowań.

 • W dniach  19, 20 i 21 marca 2018 roku odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe.

  Uczniowie w tych dniach uczestniczą w spotkaniach rekolekcyjnych w Kościele zgodnie z harmonogramem ogłoszonym przez Parafię w Starym Goździe – tj. codziennie w godz. 11-12.45.

  HARMONOGRAM  AUTOBUSU SZKOLNEGO w dniach: 19, 20, 21 marca 2018 roku:

   

  PRZYJAZD:

  Grodzisko- Trąbki –  godz. 10:15

  Podlas – godz. 10:25

  Kadłubek Nowy –  godz. 10:30

 • Dopiero w ostatnim pojedynku pomiędzy drużynami roztrzygnął się mecz korzystny dla naszego zespołu, w którym Kacper Grochala wygrał wynikiem 3:O i tym samym dorzucił swój punkt do ogólnego 8:6. Oprócz Kacpra punktowali w singlach jeszcze: Mariusz Barszcz - 2pkt, Paweł Starzyński - 1pkt, Karol Rogoliński - 1pkt oraz dwa nasze deble po 1pkt. W kolejnym spotkaniu za dwa tygodnie zespół nasz zmierzy się z drużyną z Kazanowa. Zdjęcia ze spotkania w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 •  

  W niedzielę 11 marca 2018r w Sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe odbędzie się mecz V Mazowieckiej Ligi Tenisa Stołowego Grupy C pomiędzy  UKS TYMIANKA Stary Gózd oraz HoReCup AICR Warszawa na który serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego. Wstęp na mecz wolny. Ze sportowym pozdrowieniem – do zobaczenia w Starym Goździe

   

   

 • 07.03.2018

  6 i 7 marca 2018r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Na starcie zgłosiła się rekordowa liczba szkół, a podczas dwudniowych zawodów uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni plasując się we wszystkich kategoriach na pierwszych miejscach. PSP reprezentowane było przez: KINGĘ PRASEK, DOMINIKĘ WOŹNIAK, MAGDĘ GRYZ, DAMIANA GÓRKĘ, DOMINIKA MAKULSKIEGO i JAKUBA GÓRKĘ, zaś w drużynie PG występowali: ALEKSANDRA LIPIEC, BARBARA BEDNARCZYK, ALEKSANDRA GRYZ, BARTŁOMIEJ MAJCHER, ADAM SUŁKOWSKI i KUBA KUJAWIAK. Końcowe wyniki klasyfikacji:

Aktualności

Kontakt

 • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. MARII KONOPNICKIEJ w STARYM GOŹDZIE
  STARY GÓZD 90
  26-806 STARA BŁOTNICA
 • (48) 6198005
  fax: 6198005

Galeria zdjęć