ZSG STARY GÓZD

Niedziela 21.01.2018

Gmina Stara Błotnica

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017-18

Ustalane przez dyrektora szkoły dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe w roku szkolnym 2017/2018:

Dni wolne - data

2 listopada 2017 r.

22 grudnia 2017 r.

2 stycznia 2017 r.

20 kwietnia 2018 r.

30 kwietnia 2018 r.

2 maja 2018 r.

4 maja 2018 r.

piatek

1 czerwca 2018 r.

Statistics

Witamy na stronie

Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Marii Konopnickiej

w Starym Goździe

• 12.01.2018

Tuż przed zimowymi feriami szkolnymi  w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor ANNA ZIOMEK serdecznie podziękowała wszystkim uczniom za wysiłek włożony w naukę w pierwszym semestrze oraz życzyła wszystkim bezpiecznych i udanych zimowych ferii. Oto wyniki najlepszych uczniów naszej szkoły:

Średnia ocen za I półrocze roku szkolnego 2017/2018 wynosi:

• 10.01.2018

10 stycznia 2018r., tuż po świętach Bożego Narodzenia, uczniowie naszej szkoły pod opieką pana Piotra Zaremby odwiedzili pensjonariuszy Zakładu Opieki Leczniczej JAŚMIN. Ośrodek ten mieści się w Starym Goździe  nieopodal naszej szkoły.

Na spotkaniu, uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali montaż słowno – muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej, który wywołały u obserwatorów wielkie wzruszenie i radość. Śpiew było długo słychać w całym ośrodku, a po przedstawieniu uczniowie złożyli mieszkańcom i pracownikom ośrodka życzenia świąteczne i noworoczne

• W dniu 11 stycznia 2017 r. (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Spotkania wychowawców z rodzicami przebiegać będą według następującego harmonogramu:

Godz. 15:00

Oddział przedszkolny 0A – p. A. Carli- sala nr 18

Klasa 1A PSP - p. J. Wiśniewska- sala nr 17

Klasa 1B PSP - p. J. Buras - sala nr 36

Klasa 2 PSP –- p. B. Rzeszut - sala nr 35

Klasa 3A PSP - p. M. Krawczyk sala nr 37

Klasa 3B PSP – p. A. Dębska  - sala nr 16

Godz. 15:30

Klasa IV A PSP – p. A. Nobis- sala nr 17

• 07.01.2018

W niedzielę po popołudniowej mszy świętej w kościele parafialnym pw. Św. Józefa Robotnika w Starym Goździe dzieci i młodzież Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe zaprezentowała przybyłym mieszkańcom parafii przedstawienie jasełek bożonarodzeniowych pt. „JASEŁKA WSPÓŁCZEŚNIE I NIE TYLKO”. Młodzi aktorzy przybliżyli historię narodzin Bożej Dzieciny, przeplatając ją kolędami śpiewanymi wspólnie z licznie zebranymi parafianami. Widzowie oglądając przedstawienie mogli przenieść się w  atmosferę panującą w Betlejem , były także nawiązania do współczesności (szczególnie rozbawiające publiczność). Maryja z Józefem, pasterze, anioły a także inne postacie wprowadziły zgromadzonych w świat znanych wszystkim wydarzeń. Widowisko wzbogaciło popołudniową Eucharystię. Dziękujemy wspaniałej widowni, która przyjęła młodych artystów w tak ciepły sposób i swoje uznanie wyraziła gromkimi brawami. Na zakończenie serdeczne podziękowanie za piękne przedstawienie i wzruszające przeżycia złożył młodym artystom Ksiądz Proboszcz Janusz Kurek.