PSP STARY GÓZD

7) 13:05 - 13:50

8) 14:00 - 14:45

9) 14:55 - 15:40

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017-18Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017-18

Ustalane przez dyrektora szkoły dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe w roku szkolnym 2018/2019:

Dni wolne - data

2 listopada 2018 r.

10 - 17 kwietnia 2018r.

2 maja 2018 r.

Statistics

Rok szkolny:

Witamy na stronie

Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Marii Konopnickiej

w Starym Goździe

• POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 10 stycznia 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyły się Powiatowe Zawody w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Dziewczęta w składzie: D. Woźniak, K. Prasek, K. Karolak, R. Obrębska, W. Karolak, Z. Popiel, A. Więckowska, A. Zalewska zajęły II miejsce w swojej kategorii nieznaczne w tie-breaku przegrywając z drużyną z PSP Sucha. Chłopcy wystąpili w składzie: D. Makulski, B. Zarychta, K. Kalbarczyk, S. Zarychta, B. Moskwa, W. Kalbarczyk, B. Skoczkowski,  K. Grochala i zajęli miejsce III. Zdjęcia z zawodów w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

• 06.01.2019

6 stycznia 2019r. odbył się mecz V Ligi Mazowieckiej Mężczyzn pomiędzy UKS Tymianka Stary Gózd a ULKS II Kazanów. Spotkanie zakończyło się remisem 7:7. Drużyna nasza była reprezentowana: M. Barszcza, P. Starzyńskiego, B. Kołacza, H. Świniarskiego.

• V LIGA MAZOWIECKA TENISA STOŁOWEGO

Już w najbliższą niedzielę tj. 6 stycznia 2019r. o godzinie 11:00 w Sali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe odbędzie się spotkanie w ramach V Mazowieckiej Ligi Męskiej Tenisa Stołowego pomiędzy drużynami UKS „Tymianka” Stary Gózd a UKS II Kazanów. Spotkanie to jest o tyle ważne, iż obydwa zespoły aspirują do zakończenia rundy jesienno-zimowej w pierwszej szóstce tabeli, co daje możliwość późniejszej rywalizacji o awans do IV Ligi.  W chwili obecnej zespół z Gozdu zajmuje 5 miejsce (8pkt.), zaś Kazanów sklasyfikowany jest na miejscu 8 tabeli rozgrywek (6pkt.). Zarówno nasza drużyna jak i goście z Kazanowa mają szansę to osiągnąć i wydaje się, że wszyscy wystarczająco są zdeterminowani do odniesienia zwycięstwa w pojedynku. Zapowiada się więc wspaniały mecz na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i nie tylko tenisa stołowego. Ze sportowym pozdrowieniem – DO ZOBACZENIA W STARYM GOŹDZIE

• SZKOLNE JASEŁKA 2018

20 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyły się tradycyjne Jasełka Bożonarodzeniowe połączone z kolacją wigilijną  klas VIII i III gimnazjum. Swą obecnością zaszczycili nas dostojni goście w osobach Starosty Białobrzeskiego Pana SYLWESTRA KORGULA, Wójta Gminy Stara Błotnica Pana MARCINA KOZDRACHA oraz Radnych Gminy. Jasełka Bożonarodzeniowe przedstawione przez uczniów naszej szkoły  wprowadziły nas w czas zadumy oraz świąteczny nastrój.   Na koniec wszyscy uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w kolacji wigilijnej, bardzo okazale przygotowanej przez rodziców. Obszerna relacja z uroczystości w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

• JASEŁKA  ODDZIAŁU OC

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.
         Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego „C”, pod opieką wychowawczyni pani Dominiki Wójcik, w dniu 18 grudnia 2018r. wystawiły  „Jasełka”. Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, a do Pana Jezusa przybyli Trzej Królowie. Występy w wykonaniu najmłodszych wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Po części artystycznej uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia świąteczno – noworoczne i wspólnie zasiedli do poczęstunku.

• JASEŁKA u NAJMŁODSZYCH

Dnia 14 grudnia 2018 r.. dzieci z oddziału przedszkolnego 0B przedstawiły Jasełka. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Jasełka obejrzały Rodzice oraz pani dyrektor Anna Ziomek i pani wicedyrektor Ewa Cielecka.

• PODSUMOWANIE IV MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 07 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Starym Goździe odbył się IV Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Emocji podczas gier singlowych nie brakowało. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze.

W zawodach wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z terenu naszej Gminy podzieleni na sześć kategorii.

Turniej to zarazem sprawdzian umiejętności uczniów przed większymi imprezami sportowymi corocznie organizowanymi w naszej szkole takich jak: Puchar Wójta w Tenisie Stołowym oraz Powiatowymi Zawodami Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów.