ZSG STARY GÓZD

 • UKS Tymianka Stary Gózd - KS Kobyłka 4:8

  Nadal bez zwycięstwa, tak w skrócie można powiedzieć o ostatnim spotkaniu naszego klubu. Wprawdzie beniaminek tanio skóry nie sprzedał, uzyskując najlepszy wynik dotychczas, ale nie zdobył jeszcze punktów w rozgrywkach tegorocznych. Komplet zwycięstw zanotował niezawodny M. Barszcz (3 miejsce indywidualnie w lidze), do tego punkt dorzucił debel Grochala/Barszcz, za to nadal bez zwycięstw indywidualnie pozostają K. Rogoliński oraz K. Grochala (wielokrotnie przegrywając mecze 3:2). Miejmy nadzieję, że przezwyciężą swoją niemoc w kolejnym spotkaniu z drużyną HoReCup AICR Warszawa. które odbędzie się na wyjeździe 26 listopada tego roku. Relacja fotograficzna z meczu w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY".

 • ZEBRANIA Z RODZICAMI

   

  ZEBRANIA Z RODZICAMI

  W dniu 16 listopada 2017 r. (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

  Spotkania wychowawców z rodzicami przebiegać będą według następującego harmonogramu:

  Godz. 14:00

  Oddział przedszkolny 0A – p. A. Carli- sala nr 18

  Oddział przedszkolny 0C – p. D. Wójcik- sala nr 12

  Godz. 14:30

   Oddział przedszkolny 0B – p. M. Jeżak- sala nr 34

  Klasa 1A PSP - p. J. Wiśniewska- sala nr 17 

   Klasa 1B PSP - p. J. Buras - sala nr 36

  Klasa 2 PSP –- p. B. Rzeszut - sala nr 35

  Klasa 3A PSP - p. M. Krawczyk sala nr 37

  Klasa 3B PSP – p. A. Dębska  - sala nr 16

  Godz. 15:00

  Klasa VI PSP – p. J. Kościelniak– sala nr 7

  Klasa VII PSP – p. A. Suś- sala nr 13

  Klasa II PG – p. K. Jakubowska  – indywidualne spotkania z rodzicami

  Klasa III PG – p. K. Czarnecka – sala nr 3

  Godz. 15:30

  Klasa IV A PSP – p. A. Nobis- sala nr 17

  Klasa IV B PSP – p. W. Malewicz- sala nr 36

  Klasa V  PSP – p. M. Barszcz- sala nr 35

   

   

 • 99 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

  „CZYNEM ZBROJNYM BUDZILI POLSKĘ” – to myśl przewodnia akademii z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dnia 10 listopada bieżącego roku  uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Goździe uczcili to ważne w historii naszej Ojczyzny święto. Pamięć o tym doniosłym wydarzeniu uhonorowali nie tylko odświętnym strojem, lecz także uczestnictwem w apelu. Na komendę: „Do hymnu!” ze wszystkich uczniowskich piersi donośnie wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Po odśpiewaniu hymnu rozpoczęła się akademia przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierownictwem Pani Ewy Cichosz, Sabiny Kacprzak oraz Beaty Rzeszut (scenariusz i reżyseria), Pana Piotra Zaremby (oprawa muzyczna). Blisko godzinne przedstawienie wypełnione było pięknymi patriotycznymi wierszami, przeplatanymi informacjami o charakterze historycznym ilustrującymi drogę naszego kraju do wolności, ozdobione znanymi i zawsze chętnie śpiewanymi legionowymi pieśniami. Powagi i patosu dodał  utwór pt. „Biały krzyż” pięknie zaśpiewany przez solistkę Weronikę Poziomecką z towarzyszeniem szkolnego chóru. W programie znalazły się także piosenki ułańskie, które wspaniale, z właściwą sobie gracją, zaprezentowali uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Swoistego kolorytu dodała występowi  doskonała piosenka „Serce w plecaku” (w wykonaniu Igi Prasek) oraz utwór „Legiony” w wykonaniu szkolnego chóru w składzie: Barbara Bednarczyk, Ewelina Wójcik, Iga Prasek, Aleksandra Lipiec .

  Pięknym i znaczącym akcentem zamykającym tę patriotyczną akademię była piosenka pt.: „Ojczyzna” wykonana przez solistkę z klasy V Olgę Sochaczewską. Wszyscy zgromadzeni obejrzeli występ w skupieniu, zaś ich gromkie brawa świadczyły o tym, że zaprezentowany montaż słowno-muzyczny bardzo się podobał. Całość uroczystości dostępna w zakładce „ALBUM FOTOGRAFICZNY”.

 • KONKURS NA PROJEKT LOGO UKS

  Konkurs na logo UKS Tymianka

  Dyrektor PSP w Starym Goździe oraz nauczyciele wychowania fizycznego ogłaszają konkurs na logo klubu UKS TYMIANKA w Starym Goździe.

  Czekamy na ciekawe pomysły, trafnie oddające charakter i wielodyscyplinowość naszego klubu, spełniające jednocześnie funkcję marketingową oraz informacyjną. Logo musi dobrze wyglądać zarówno na koszulkach zawodników jak i na dyplomach i plakatach . Najlepszy projekt zostanie nagrodzony. Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły  i sympatyków klubu. Pracę należy wykonać technika dowolną (grafika komputerowa, farby, kredki, wycinanki itp…). Termin oddania prac upływa z końcem listopada, a ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas podsumowania III Mikołajkowych Zawodów Tenisa Stołowego.

 • KONKURS PLASTYCZNY pt. "POCZTÓWKA Z WAKACJI"

  13.10.2017

  W piątek 13 pażdziernika 2017r. w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach w sali Białobrzeskiej Galerii Sztuki wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego "Pocztówka z wakacji". Wyróżnienia w konkursie otrzymali: OLGA  SOCHACZEWSKA, ALEKSANDRA WIĘCKOWKA oraz, KAMILA KAROLAK. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy wszystkim dalszych sukcesów w pracy plastycznej.

 • UKS Tymianka Stary Gózd - GLUKS Naprzód Grzybowy Raj Skórzec 3:8

  15.10.2017

  W niedzielę 15.X.2017r. o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej PSP imi. M. Konopnickiej w Starym Goździe odbył się mecz z cyklu V ligi mężczyzn tenisa stołowego, w którym drużyna UKS Tymianka Stary Gózd przegrała z GLUKS Naprzód Grzybowy Raj Skórzec. Przypomnijmy, że nasza drużyna jest beniaminkiem tegorocznego sezonu rozgrywek ligowych a w jej składzie grają członkowie klubu będący asolwentami naszej szkoły: MARIUSZ BARSZCZ, KACPER GROCHALA, KAROL ROGOLIŃSK, PAWEŁ STARZYŃSKII oraz BARTŁOMIEJ SUŁKOWSKI. W bieżącym sezonie drużyna nasza będzie nabierała doświadczenia ze stałymi bywalcami corocznych rozgrywek ligowych, a my z nadziejami spoglądamy w przyszłość z myślą nawiązania równej rywalizacji z mocnymi drużynami. W meczu dla UKS Tymianka punkty wywalczyli: M.Barszcz-1pkt, P.Starzyński-1pkt, debel: Barszcz/Grochala-1pkt. Zdjęcia z meczu w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • DZIEŃ NAUCZYCIELA 2017

  W przeddzień Dnia Nauczyciela 13 października o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej  w Starym Goździe odbyła się uroczysta akademia, w której młodzież z naszej szkoły zaprezentowała program artystyczny dla wszystkich pedagogów i pracowników szkoły. Na scenie dominowały piosenki w wykonaniu dziewcząt naszej szkoły, nie brakowało również wspaniałych interpretacji poezji kierowanej pod adresem wszystkich nauczycieli. W drugiej części uroczystości przemawiała Pani Dyrektor ANNA ZIOMEK, która serdecznie podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za wkład włożony w ich pracę, po czym wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom. Do życzeń dołączyła się również Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego Pani TEODOZJA MOSKWA składając podziękowania nauczycielą w imieniu wszystkich rodziców naszej szkoły. Zdjęcia z uroczystości w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • ZACZAROWANY OŁÓWEK

  W czwartek, 05 października dzieci z oddziału przedszkolnego 0b z wychowawcą Magdą Jeżak brały udział w obejrzeniu spektaklu pt. „Zaczarowany ołówek”. Spektakl wystawili aktorzy Teatru Młodego Widza z Wrocławia, w Sali Koncertowej radomskiego Urzędu Miasta. Dzieci poznały historię chłopca, Michasia, który w przedziwnych okolicznościach stał się właścicielem zaczarowanego ołówka. Był to dla niego początek arcyciekawych przygód oraz początek przyjaźni z Olą. Michasiowi udaje się przestraszyć kolegę dokuczającego Oli czy też sprawić by do zoo wróciła wielka małpa. Niestety zaczarowany ołówek chce zdobyć zły Zachar, który porywa Olę. Michaś udaje się
  w niebezpieczna wyprawę w celu uwolnienia przyjaciółki. Musi pokonać Zachara oraz oswoić złego arktycznego psa. Po wielu perypetiach Michaś i Ola wracają do domu, a ich przyjaźń staje się mocna i trwała.

           Spektakl w sposób przystępy dla małego widza ukazuje rolę i wartość prawdziwej przyjaźnią. Wspaniała oprawa muzyczna oraz wesołe piosenki sprawiają, że nie sposób
  się nudzić. Dzieci były bardzo zadowolone, spektakl podobał się wszystkim. Dla niektórych dzieci było to pierwsze spotkanie z aktorami, sceną .

 • SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017

  Od 18 września 2017r. dzieci naszej podstawówki wraz ze swoimi opiekunami wzięły udział w sprzątaniu bliższej i dalszej okolicy. Uczniowie dobrze przygotowani, tzn. zaopatrzeni w worki, rękawice, odpowiedni strój i pozytywnie zmotywowani szczytnym celem akcji, ruszyli ze szkoły w wyznaczone do sprzątania rejony. Po zakończeniu akcji z poczuciem dobrze wykonanej pracy potrzebnej środowisku dzieci wróciły do szkoły. Pozostała refleksja, że być może w przyszłym roku będzie mniej śmieci do zebrania w miejscach, które przecież mają służyć naszym mieszkańcom do celów rekreacyjnych.

 • 29 września – Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

  W piątek, 29 września 2017 roku nasza szkoła włączyła się do akcji pod hasłem:

  „29 września – Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania”

  Uczciliśmy to piękne święto organizując kąciki głośnego czytania na korytarzach w czasie przerw oraz w klasach. Pani Dyrektor, nauczyciel biblioteki, poloniści oraz nauczyciele różnych przedmiotów rekomendowali ciekawe książki, czytając ich fragmenty. Mamy nadzieję że, Święto to przyczyni się do większego zainteresowania książką wśród uczniów naszej szkoły.

 • WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017

  W dniu 25.09.2017r. przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego, na opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia .

  I etap kształcenia:

  W głosowaniu wzięło udział 65 uczniów i nauczycieli klas 1-3 PSP oraz 140 uczniów i nauczycieli klas 4-7 i II –III gimnazjum.  W wyborach dla klas 1-3 oddano 64 głosy ważne oraz 1 głos nieważny.

  Do samorządu Uczniowskiego PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe w r.szk.2017-18
  z klas 1-3 wybrano:

  Przewodniczący- Krawczyk Adam
  Z-cy- Sobieraj Adrian, Zimiński Filip

  Opiekunem Samorządu Uczniowskiego klas 1-3 wybrano p. Magdę Jeżak

  II etap kształcenia:

  W wyborach dla klas 4-7 i II-III gimnazjum oddano 129 głosów ważnych oraz 11 głosów nieważnych. . Na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego  w roku szkolnym 2017-18 w klasach 4-7 i II-III gimnazjum do Samorządu Uczniowskiego wybrano Filipa Wójcika jego Z-cą została  Weronika Poziomeckai Weronika Więckowska.   Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został p. Mariusz Barszcz oraz p. Katarzyna Jakubowska.
  Rzecznikiem Praw Ucznia  został ks. Włodzimierz Tamborek. Wyniki wyborów w zakładce SAMORZĄD UCZNIOWSKI, zdjęcia w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • Spotkania z rodzicami

  Organizacja spotkań z rodzicami w dniu 13 września 2017 roku

  Klasa

  Wychowawca

  Godzina spotkania

  Sala

  Oddział przedszkolny A

  p. A.Carli/p. E. Cichosz

  14:00

   

  Oddział przedszkolny B

  p. M. Jeżak

  14:30

   

  Oddział przedszkolny C

  p. D. Wójcik

  14:30

   

  Kl. I A

  p. J. Wiśniewska

  14:15

   

  Kl. I B

  p. J. Buras

  14:00

   

  Kl. II

  p. B. Rzeszut

  14:00

   

  Kl. III A

  p. M. Krawczyk

  14:00

   

  Kl. III B

  p. A. Dębska

  14:00

   

  Kl. IV A

  p. A. Nobis

  14:00

   

   

  Spotkanie ogólne z dyrektorem szkoły godz. 15:00, w porządku zebrania min. spotkanie z dr. Mikołajem Kurdskim w sprawie profilaktycznej opieki stomatologicznej i p. Jarosławem Rdzankiem – policjantem z KP w Białobrzegach

   

  Kl. IV B

  p. W. Malewicz

  15:45

   

  Kl. V

  p. M. Barszcz

  15:45

   

  Kl. VI

  p. J. Kościelniak

  15:45

   

  Kl. VII

  p. A. Suś

  16:00

   

  Kl. II PG

  p. K. Jakubowska

  16:00

   

  Kl. III PG

  p. K. Czarnecka

  16:00

   

   

   

  Spotkanie delegatów oddziałowych na I zebranie Rady Rodziców ok. 16:30,
  w porządku zebrania min. wybory prezydium Rady Rodziców, spotkanie RR
  z przedstawicielami Kancelarii Brokerskiej MODUS – w sprawie ubezpieczenia dzieci.

   

   

   

   

   

   

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  04.09.2017

               W iście jesienną pogodę pomimo trwającego jeszcze lata po wakacjach dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice zebrali się w sali gimnastycznej naszej kochanej szkoły,  aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2017/2018. Entuzjastyczne powitania i opowieści o wakacyjnych przygodach przerwała komenda: ”Do hymnu państwowego'', w sali gimnastycznej rozbrzmiały słowa Mazurka Dąbrowskiego śpiewane przez społeczność całej szkoły. Słowo wstępne należało do uczniów klasy 5, która przypomniała wszystkim o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnie zabrała głos pani dyrektor, serdecznie wszystkich powitała i  życzyła sukcesów we właśnie rozpoczętym nowym roku szkolnym. Po usłyszeniu pierwszego w tym roku szkolnego dzwonka wydobywającego się za pośrednictwem rąk Pani Dyrektor wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami.

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe rozpocznie się  04 września 2017 r. o godz. 8:00, mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Józefa Robotnika w Starym Goździe.

  O godz. 9:00 rozpocznie się Uroczystość Inauguracji Roku Szkolnego 2017/2018 w sali gimnastycznej PSP w Starym Goździe. Po uroczystości około godz. 9:30 spotkanie uczniów z wychowawcami klas.

  HARMONOGRAM  AUTOBUSU SZKOLNEGO

  PRZYJAZD:

  Grodzisko- Trąbki –  godz. 7:15

  Kadłubek Nowy pod lasem –  godz. 7:20

  Kadłubek Nowy wieś –  godz. 7:35

  Kadłubek Stary – godz. 7:40

  Stare Żdżary – godz. 7:50

  ODJAZD:  po zakończeniu uroczystości w szkole około godz. 10:00

   

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

  23.06.2017

  Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Zabrzmiał już ostatni dzwonek. Niebawem wszyscy udamy się na zasłużony odpoczynek. Cieszę się, że podobnie jak w latach ubiegłych, był to czas bezpiecznej pracy dzieci, pod troskliwa opieką wychowawców, nauczycieli
  i pracowników obsługi – tymi słowami Pani Dyrektor ZSG w Starym Goździe powitała wszystkich uczestników uroczystej akademii zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

  Ostatni dzień w szkole to też czas pożegnań, żegnamy się z uczniami III klasy gimnazjum, którzy już za chwilę staną się absolwentami. Ze wzruszeniem wspominamy jeszcze przygotowany przez Nich Bal Absolwentów.

   

  Stypendia Wójta Gminy Stara Błotnica za wysokie osiągnięcia w nauce i zachowaniu.

  Lp.

  imię i nazwisko ucznia

  klasa

  średnia

  1.  

  Świniarska Maja

  V

  5,36

  1.  

  Jurczak Aleksandra

  VI

  5,36

  1.  

  Sobieraj Wiktoria

  VI

  5,36

  1.  

  Karolak Kamila

  IV

  5,27

  1.  

  Więckowska Weronika

  VI

  5,09

  1.  

  Sochaczewska Olga

  IV

  5,09

  1.  

  Popiel Zofia

  IV

  5,09

  1.  

  Pańczak Julia

  IV

  5,00

  1.  

  Zalewska Agata

  IV

  5,00

  1.  

  Nadgrodkiewicz Mikołaj

  V

  5,00

  1.  

  Szyderska Gabriela

  V

  5,00

  1.  

  Sąporowski Szymon

  V

  5,00

  1.  

  Gaczyński Kacper

  VI

  5,00

   

   

  Nagrodę Starosty Białobrzeskiego Pana Andrzeja Oziębło otrzymali najlepsi uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w bieżącym roku szkolnym byli nimi Aleksandra Jurczak z klasy VI PSP i Kamil Dębski z klasy III PG

   

  Tradycyjne puchary dla najlepszego absolwenta, ucznia i klas otrzymali:

  • Puchar najlepszego absolwenta Publicznego Gimnazjum w Starym Goździe Kamil Dębski (średnia ocen końcowych – 5, 05)
  • Przechodni Puchar najlepszego ucznia szkoły podstawowej egzekwo: Jurczak Aleksandra, Świniarska Maja, Sobieraj Wiktoria – średnie ocen 5,36
  • Przechodni Puchar najlepszego ucznia gimnazjum Pańczak Jakub – średnia ocen 4,81
  • Przechodni Puchar najlepszej klasy szkoły podstawowej klasa IV
  • Przechodni Puchar najlepszej klasy gimnazjum klasa III

   

  W ceremonii wręczania nagród książkowych dla uczniów, którzy uzyskali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem  uczestniczyli Pani Dyrektor Anna  Ziomek,  Pani Teodora Moskwa – Przewodniczącą Rady Rodziców oraz wychowawcy klas.

  Po raz drugi zostali nagrodzeni także uczniowie wyjątkową Nagrodą za największy przyrost wiedzy :

  • w szkole podstawowej, egzekwo u 3 uczennic: Partycji Woźniak, Wiktorii Woźniak i Natalii Żarłok – przyrost średniej ocen o 0,36.
  • w gimnazjum największy przyrost wiedzy został odnotowany u Sebastiana Woźniaka– o 0,43.

  Na zakończenie Pani Dyrektor gorąco podziękowała Radzie Rodziców oraz przedstawicielowi Gminy Stara Błotnica w osobie Pana Sekretarza Sylwestra Korgula. Szczególne podziękowania skierowała również do wszystkich nauczycieli i pracowników obsługi, dziękując im za wszystkie uroczystości – te nasze szkolne i te, na które zapraszamy szerokie grono gości, za podejmowane inicjatywy, za pomysły uatrakcyjniające naukę w szkole, za wszystkie wycieczki dla dzieci jedno i wielodniowe, konkursy, zawody sportowe
  i wszelkie przejawy życia szkolnego.

   

   

 • I etap edukacji kończy rok szkolny

 • BAL GIMNAZJALNY 2017

  W dniu 13 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie szkoły przygotowane przez uczniów klasy III gimnazjum. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, odchodząca młodzież ślubowała dochować wierności zasadom wpajanym w murach tej szkoły i przekazała sztandar młodszym kolegom z klasy II. Część artystyczna rozpoczęła się uroczystym polonezem, którego wspólnie z młodzieżą zatańczyli: panie dyrektor Anna Ziomek i p. Ewa Cielecka, wychowawczyni p. Monika Małachowska, przewodnicząca Rady Rodziców p. Teodora Moskwa oraz wójt Gminy Stara Błotnica   p. Marcin Kozdrach. Wspaniały układ taneczny przygotowała p. Alina Carli.

  W części artystycznej uczniowie wyrazili zadumę nad latami spędzonymi w tej szkole, bowiem tu przeżyli wyjątkowe chwile i poznali wyjątkowych ludzi. Od tej pory czeka ich nowa droga, nowe koleje losu. Podziękowali dyrekcji, nauczycielom, rodzicom za opiekę, troskę i przekazaną wiedzę. Serdecznymi słowami i piosenką, starszych kolegów pożegnali uczniowie klasy II.

  Ciepłe słowa do absolwentów skierowała ich wychowawczyni p. Monika Małachowska. Życzyła im sukcesów i powodzenia w życiowej wędrówce, pamiętając przy tym, że ,,życie jest jak przedstawienie, ale bez próby generalnej”.

  Słowa podziękowania pani dyrektor Anna Ziomek skierowała do Rodziców za ich okazane wsparcie i zaangażowanie. Równie serdeczne podziękowania dla Dyrekcji i Grona pedagogicznego, pracowników szkoły, oraz władz samorządowych wygłosiła pani Bogusława Dębska – przewodnicząca Rady Rodziców.

  Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców, a następnie rozpoczął się BAL. W przerwie zabawy absolwenci, w ramach serdecznego pożegnania się z wychowawczynią, z którą przez sześć lat bardzo się zżyli, przedstawili przygotowaną przez nich niespodziankę – niezwykle wzruszającą prezentację. Emocji było moc!

  Uroczyste spotkanie przygotowali:

  p. Sabina Kacprzak

  p. Alina Carli

  p. Monika Małachowska

  p. Karolina Czarnecka

  p. Piotr Zaremba

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

   ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

  W dniu 23 czerwca br. w Zespole Szkół Gminnych w Starym Goździe odbędzie się uroczyste  zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  Godzina 8:00  -  msza święta w kościele parafialnym w Starym Goździe.

  Godzina 8:45  -  przejście klas pod opieką wychowawców i nauczycieli do szkoły

  Godzina 9:00   – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 przed budynkiem szkoły (w cieniu)

  Spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach:

  Klasa Ip. A. Nobis – sala nr 34

  Klasa IIA - p. M. Rodek – sala nr 37

  Klasa IIB – p. A. Dębska – sala nr 35

  Klasa IIIA – p. J. Wiśniewska – sala nr 17

  Klasa III B - p. J. Buras – sala nr 36

  Klasa IV - p. M. Barszcz – sala nr 14

  Klasa V - p. S. Kacprzak- sala nr 16

  Klasa VI - p. A. Suś  - sala nr 13

  Klasa I PG -  p. K. Jakubowska – sala nr 21

  Klasa II PG -  p. K. Czarnecka - sala nr 7

  Klasa III PG -  p. M. Małachowska - sala nr 3

   

  HARMONOGRAM  AUTOBUSU SZKOLNEGO:

  PRZYJAZD:

  Trąbki, Grodzisko–  godz. 6:30

  Kadłubek Nowy, Podlas  –  godz. 6:35

  Kadłubek Stary – godz.6:40

  Stare Żdżary – godz. 6:55

  ODJAZD:

  Kierunek        Żdżary – godz. 10:30

  Kierunek        Kadłubek – godz. 10:40

   

 • PRZEDSZKOLAKI w ZOO w WARSZAWIE

  06.06.2017

  06.06.2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego „C” odwiedziły Ogród Zoologiczny      w Warszawie. Wycieczka do ZOO była integracją gminną najmłodszych przedszkolaków gdyż razem z nami wybrał się oddział przedszkolny ze Starego Kadłuba i z Kaszowa.

   Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia. Zobaczyliśmy między innymi: hipopotama, pingwiny, pelikany, tygrysy, lwy, lamparty, zebry,… Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też żyrafy, słonie i węże

  Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata.

 • GMINNY DZIEŃ DZIECKA 2017

  04.06.2017

  Gmina STARA BŁOTNICA wraz z ZESPOŁEM SZKÓŁ GMINNYCH w STARYM GOŹDZIE zorganizowała w niedzielę 4 czerwca na terenie przy sali sportowej piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

  Na dzieci czekały dmuchańce, występy artystyczne oraz gry i zabawy.

  Na estradzie miały okazję zaprezentować się dzieci ze wszystkich szkół z terenu gminy wykonując skecze, przedstawienia oraz piosenki. Na miejscu można było zjeść kiełbaskę z rożna oraz słodkości przygotowane przez rodziców.

  Nauczyciele przygotowali dla dzieci zawody sportowe, a młodych sportowców wspierały aktywnie władze gminy Stara Błotnica w osobach Wójta: Marcina Kozdracha, Sekretarza: Sylwestra Korgula oraz Radnych Gminy.

  Zdjęcia z imprezy w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. MARII KONOPNICKIEJ w STARYM GOŹDZIE
  STARY GÓZD 90
  26-806 STARA BŁOTNICA
 • (48) 6198005
  fax: 6198005

Galeria zdjęć