Zawody sportowe

18 stycznia 2022r. w Hali Sportowej w Białobrzegach odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców najstarszego rocznika Szkół Podstawowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Z przyjemnością i ogromną satysfakcją przedstawiamy końcowe wyniki tego turnieju: KAT. DZIEWCZĄT –  1)PSP STARY GÓZD, 2) PSP SUCHA,  3)PSP BIAŁOBRZEGI. KAT. CHŁOPCY – 1) PSP BIAŁOBRZEGI, 2) PSP STARY GÓZD, 3) PSP SUCHA.  Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły DOMINIKA SZYMANOWICZ z klasy VIIIA, drużyna dziewcząt na boisku wykazała się 100-tu procentową skutecznością wygrywając wszystkie mecze nie oddając przy tym  ani jednego seta swoim przeciwnikom. Odmienny przebieg miał miejsce u chłopców. Rywalizacja pomiędzy drużynami trwała do ostatniego gwizdka, a w przypadku który zaistniał (każda z drużyn zanotowała po jednej porażce) zadecydowały małe punkty. Drużyny naszej szkoły reprezentowane były przez: Dziewczęta – SZYMANOWICZ D, WZIĄTEK G, GACZYŃSKA K,  SKRZYPEK A, WICHALAK A, MAJ W, rezerwowe: GÓRSKA M, SZOT Z, BRODA P,  KRAWCZYK N, SZYDERSKA A, SZYMAŃSKA Z, TOPÓR M. Chłopcy: KALBARCZYK K, KRAWCZYK A, ZARYCHTA B, ZARYCHTA S, KALBARCZYK W, WÓJCIK J, rezerwowi: KUJAWIAK B, ROMANOWSKI A, WZIĄTEK A, ZIELIŃSKI T,  ZIMIŃSKI F. Wszyscy zawodnicy są członkami Uczniowskiego Klubu Sportowego „TYMIANKA”, który realizując zajęcia w systemie popołudniowym w naszej szkole z pewnością przyczynił się do osiągnięcia tego sukcesu.