ZSG STARY GÓZD

KLASYFIKACJA KOŃCOWA z XVII TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BŁOTNICA XVII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY 2016/2017 Terminarz rozgrywek sportowych PSP i PG 2016/2017 Końcowa Klasyfikacja XVI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica - 2016 Powiat Tenis PSP chłopcy-2016 Powiat Tenis PSP dziewczęta 2016 Liga P.Kosz.2015/16

Zawody sportowe

KLASYFIKACJA KOŃCOWA z XVII TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BŁOTNICA

 

 Oto laureaci wszystkich kategorii XVII Turnieju w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica.

 

KATEGORIA MŁODZIK DZIEWCZĘTA       :

  1. Woźniak Dominika
  2. Prasek Kinga
  3. Popiel Zofia
  4. Gryza Magdalena
  5. Karolak Wioletta

KATEGORIA MŁODZIK CHŁOPCY:

  1. Makulski Dominik
  2. Kalbarczyk Krystian
  3. Janicki Dawid
  4. Lipka Filip
  5. Mucha Jakub
  6. Skoczkowski Bartłomiej

KATEGORIA KADET DZIEWCZĘTA:          

  1. Włodarczyk Wiktoria
  2. Sułkowska Natalia
  3. Rdzanek Anita

KATEGORIA KADET CHŁOPCY:

  1. Sułkowski Adam
  2. Górka Damian
  3. Kacprzak Kacper
  4. Romanowski Krystian
  5. Gaczyński Kacper
  6. Mazurek Dawid

7-8. Dawidowski Jakub

      Bojanowicz Przemysław

9-12. Imiołek Wiktor

      Górecki Jakub

      Gniadek Filip

      Wójcik Kacper

13-17. Sąporowski Szymon

      Matysiak Sebastian

      Wójcik Dawid

Górka Jakub

            Szymański Bartłomiej

KATEGORIA JUNIOR CHŁOPCY:

  1. Dębski Adam
  2. Kujawiak Kuba
  3. Rychel Maciej
  4. Zimiński Kacper
  5. Majcher Bartłomiej
  6. Dębski Kamil

7-9. Wójcik Filip

      Katański Dominik

      Kępka Mateusz

10-11. Walczak Karol

      Wągrodzki Patryk

KATEGORIA JUNIOR DZIEWCZĘTA:

  1. Lipiec Aleksandra
  2. Stażyńska Klaudia
  3. Bednarczyk Barbara
  4. Kalbarczyk Nikola

5-6. Skiba Klaudia

      Drabik Emilia

7-8. Gryz Aleksandra

      Katańska Emilia

KATEGORIA „DEBEL” MŁODZIEŻ:

  1. Gaczyński K./ Majcher B.
  2. Romanowski K./ Rychel M.
  3. Górka D./ Dawidowski J.
  4. Sułkowski A./ Drabik Emilia

5-6. Matysiak S./ Kępka M.

      Kacprzak K./ Bednarczyk B.

7-8. Zimiński K./ Górka J.

      Kalbarczyk K./ Dębski A.

9-11 Wójcik D./ Wągrodzki P

      Wójcik K./ Dębski K.

      Kalbarczyk N./ Lipiec A.

   KATEGORIA SENIOR DZIEWCZĘTA:

  1. Starzyńska Ewelina
  2. Marzec Urszula
  3. Barszcz Edyta
  4. Rogolińska Marlena
  5. Trzeciak Martyna
  6. Rdzanek Ewelina

KATEGORIA SENIOR CHŁOPCY:

  1. Starzyński Paweł
  2. Rogoliński Karol
  3. Kępka Patryk
  4. Grochala Kacper

5-6. Sułkowski Bartłomiej

      Kępka Dominik

7-8. Zegarek Marcin

      Kołacz Bartłomiej

9-12. Bernaś Dominik

      Syta Paweł

      Siurnik Sebastian

      Sałgut Karol

13-16. Kępka Cezary

      Wójcik Krystian

      Kopyta Adrian

      Wójcik Dawid

17-24. Rogoliński Mariusz

      Syta Łukasz

      Kopyta Przemysław

      Sałgut Mateusz

      Grochala Adam

      Tkaczyk Adrian

      Grochala Paweł

      Szymczak Mikołaj

25-30. Imiołek Grzegorz

      Rdzanek Damian

      Siurnik Kacper

      Prasek Przemysław

      Świniarski Mateusz

 KATEGORIA „OLDGIRLS” PANIE:

  1. Sąporowska Agnieszka
  2. Wójcik Dominika
  3. Bolek Emilia
  4. Makulska Agata

KATEGORIA „OLDBOYS” PANOWIE:

  1. Wójcik Sylwester
  2. Kalbarczyk Marek
  3. Marzec Radosław
  4. Grochala Robert

KATEGORIA „DEBEL” SENIORZY:

  1. Sułkowski B./ Sałgut K.
  2. Szymczak M./ Starzyński P.
  3. Grochala K./ Kalbarczyk M.
  4. Rogoliński M./ Kopyta A.

5-6. Rogoliński K./ Grochala P.

      Kołacz B./ Świniarski M.

7-8. Wójcik S./ Grochala R.

      Wójcik D./ Grochala A.

9-13 Tkaczyk A./ Sałgut M.

      Prasek P./ Kępka D.

      Wójcik K./ Kępka C.

      Kopyta P./ Kępka P.

            Marzec U./ Marzec R.

Aktualności

Kontakt

  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. MARII KONOPNICKIEJ w STARYM GOŹDZIE
    STARY GÓZD 90
    26-806 STARA BŁOTNICA
  • (48) 6198005
    fax: 6198005

Galeria zdjęć