Kolejna zbiórka zakończona sukcesem!

Kolejny raz Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami ruszyło z pomocą najbardziej potrzebującym.

Do zbiórki dołączyło się bardzo dużo osób z naszej szkoły. Przedszkolaki, uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły kolejny raz otworzyli swoje serca. Zbierano artykuły higieniczne i chemiczne, na które czekali najbardziej potrzebujący, samotni oraz osoby w kryzysie bezdomności.

Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć! Już dziś ruszamy z kolejną zbiórką! Pamiętajcie - dobro wraca!