Podsumowanie świątecznych akcji Wolontariatu

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcjach organizacji charytatywnych: ,,PACZKA NA KRESY 2023’’, ,,DAR CIEPŁA’’, ,,PACZUSZKA DLA MALUSZKA’’.

To nasz powód do dumy i wielkiej radości, że możemy pomóc wszystkim potrzebującym w tak szczególnym przedświątecznym czasie, pełnym blasku, serdeczności i wszelkiej dobroci płynącej prosto z naszych serc.

Beneficjentami akcji były organizacje zajmujące się wsparciem osób przebywających w kryzysie bezdomności, rodaków mieszkających poza granicami naszego kraju oraz placówki wsparcia (domy samotnej matki, domy dziecka, hospicja i domy pomocy społecznej).

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za OGROM zebranych produktów, które mogą uratować ludzkie istnienia i nieść wytchnienie tym, którzy go potrzebują.