ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH W STARYM GOŹDZIE
Strona główna
 • Akademia - Wielkanoc 2014

  15.04.2014

  "DROGA PRZEZ KRZYŻ DO ŚWIĘTOŚCI" to główny motyw akademii która odbyła się we wtorek  15  kwietnia  2014r  w  ZSG w Starym Goździe. W  uroczystości w rolach głównych wystąpili uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum naszej szkoły. Całość imprezy uwieczniona  na zdjęciach  w albumie  fotograficznym.

 • Powiatowe Zawody Piłki Nożnej PSP

  11.04.2014

  Duży sukces w piątek na boisku  o sztucznej nawierzchni w Starej Błotnicy zanotowali  uczniowie PSP w  Starym Goździe  w składzie: DĘBSKI ADAM, DĘBSKI KAMIL, POPIEL DOMINIK, PRASEK  KACPER, RYCHEL  MACIEJ, WALCZAK DAWID,  WIATRAK KACPER, WOŹNIAK  DAWID, ZIMIŃSKI KACPER oraz MOSKWA  KACPER w POWIATOWYCH  ZAWODACH PIŁKI NOŻNEJ. Uczniowie  nie dali żadnych  szans rywalom  z innych  szkół  z  całego  powiatu białobrzeskiego wygrywając wszystkie pojedynki w turnieju  i  jeden  remisując. Tym  samym nasza drużyna będzie  reprezentowała gminę i powiat  biełobrzeski w dalszych eliminacjach  do  finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Oto końcowa klasyfikacja rywalizacji powiatowej: 1)  STARY  GÓZD, 2) WYŚMIERZYCE, 3) BIAŁOBRZEGI, 4) PODLESIE, 5)  ROGOLIN. Więcej w "albumie fotograficznym"

 • MIĘDZYPOWIATOWE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO PG CHŁOPCÓW - JEDLIŃSK 2014

  09.04.2014

  Środa 9 kwietnia 2014r. to dzień w którym do rywalizacji w Międzypowiatowych Zawodach  Tenisa  Stołowego Szkół Gimnazjalnych  przystąpili chłopcy. Uczniowie w osobach KAROLA SAŁGUTA i BARTŁOMIEJA SUŁKOWSKIEGO reprezentowali naszą gminę i powiat w rywalizacji o awans do finałów Mazowieckich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W  bardzo silnie obsadzonym  turnieju regionu radomskiego uczestniczyło 18-cie szkól gimnazjalnych. Nasi chłopcy nie sprostali tegorocznemu poziomowi zajmując w  rywalizacji grupowej trzecie miejsce, które nie gwarantowało im dalszej  kwalifikacji.  Zdjęcia z turnieju w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY"

 • MIĘDZYPOWIATOWE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO PG DZIEWCZĄT - JEDLIŃSK 2014

  08.04.2014

  We wtorek 8 kwietnia 2014r  drużyna dziewcząt ZSG  Stary  Gózd w składzie  EWELINA  STARZYŃSKA oraz MARTYNA TRECIAK reprezentowały naszą szkołe, gminę a także powiat białobrzeski w corocznych  eliminacjach do Mazowieckich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014. w  drużynowym tenisie stołowym. Nasze dziewczęta po  udanym wyjściu z eliminacji grupowych (drugie miejsce w  grupie) uległy  w ćwierćwinale  późniejszym wicemistrzynią drużynie z PG Wsola.  W rywalizacji grupowej nasze dziewczęta rywalizowały jak się okazało z późniejszymi  tryiumfatorkami turnieju  dziewczętami z PG Głowaczów. W turnieju  w Jedlińsku brało udział 17-ście szkól  z  rejonu radomskiiego, dwie pierwsze drużyny kwalifikowały się do fianłów Mazowsza. Zdjęcia z turnieju dostępne w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY".

 • Egzamin Szóstoklasisty 2014

  01.04.2014

  1 kwietnia 2014 o godzinie 9:00 dla 25-ciu uczniów naszej szkoły podstawowej rozpoczął się państwowy egzamin pisemny. Do egzaminu przystąpili wszyscy uczniowie z klasy szóstej naszej szkoły. Zdjęcia z egzaminu w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY"
   

 • Turniej Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2014

  31.03.2014

  W poniedziałek 31 marca 2014r. jak co roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach turnieju piłki nożnej Coca-Cola Cup. Tegoroczny turniej zakończył się nieudanie dla naszych chłopców, którzy w dwóch meczach zaliczyli dwie porażki z drużynami z Białobrzegów 0:1 oraz Rogolina 1:2. Końcowa klasyfikacja turnieju: 1) PG Białobrzegi, 2) PG Rogolin, 3) PG  Stary Gózd. W rozgrywkach brali udział: Hubert Moskwa, Bartłomiej Sułkowski, Bartłomiej Wiatrak, Mateusz Lipiec, Daniel Przybysz, Mateusz Sałgut, Karol Sałgut, Sebastian Kępka, Bartłomiej Kołacz, Emil Witkowski. Zdjęcia z turnieju dostępne w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY"

 • Organizacja dnia 01 kwietnia 2014 r. - Sprawdzian klasy VI

  Informujemy, że w dniu 01 kwietnia br. uczniowie klasy VI piszą Sprawdzian organizowany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Warszawie.

  Sprawdzian rozpoczyna się o godz. 9:00, uczniowie klasy szóstej przychodzą do szkoły do godz. 8:30. Sprawdzian trwa 60 minut.

  Dla pozostałych uczniów szkoły podstawowej (tj. oddziałów przedszkolnych: 0A, 0B,  klas: I-III PSP i IV – V PSP) dzień 1 kwietnia jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

 • WARSZAWSKA SYRENKA 2014

  20.03.2014

  20 marca 2014r. odbyły się powiatowe eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego  i  „Warszawskiej Syrenki”. Naszą szkołę reprezentowała czwórka recytatorów: Ala Szyderska z klasy „0”, Ala Motyka z klasy IV, Wiktoria Moskwa  - klasa V oraz Jakub Kalbarczyk z I klasy gimnazjum.  Zaprezentowali wiersze Agnieszki Frączek,  Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej, Jana Pawła II. Najmłodsza uczestniczka – Ala Szyderska zdobyła III miejsce. Gratulujemy!

 • POWIATOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 2014

  14.03.2014

  W  dniu 14 marca 2014r.  w  Zespole Szkół  Gminnych  w Starym Goździe odbyły się  Powiatowe  Zawody w Tenisie Stołowym  Szkół Gimnazjalnych.  Z roku na rok zawody w tej dyscyplinie sportowej  cieszą się coraz większym zainteresowaniem co znalazło odzwierciedlenie w liczbie szkół uczestniczących  w turnieju. Bezkonkurencyjni przy stołach okazali się uczniowie naszej szkoły plasując się  na pierwszych miejscach we wszystkich kategoriach. na uwagę  zasługuje fakt, że  za najwszechstronniejszych zawodników zawodów uznano EWELINĘ STARZYŃSKĄ oraz KAROLA SAŁGUTA.

  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­W kategorii Dziewcząt uczestniczyło cztery szkoły, zaś  w kategorii Chłopców uczestniczyło pięć gimnazjów z terenu powiatu białobrzeskiego. Oto  wyniki końcowej klasyfikacji:

  Kat. Dziewcząt:

  1. PG STARY GÓZD
  2. PG  STARA BŁOTNICA
  3. PG STROMIEC
  4. PG ADAMÓW

  Kat. Chłopców:

  1. PG STARY GÓZD
  2. PG ROGOLIN
  3. PG  STROMIEC
  4. PG ADAMÓW
  5. PG STARA BŁOTNICA

   

  Po dwa zespoły z każdej  kategorii będą reprezentowały powiat  białobrzeski w dalszych eliminacjach międzypowiatowych, które jak  co roku  odbędą się  w kwietniu 2014r.  w PG  w Jedlińsku. Wszystkim uczestnikom  dalszych rozgrywek życzymy samych sportowych sukcesów i awansu do finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zdjęcia z zawodów dostępne w "Albumie fotograficznym".

 • POWIATOWE ZAWODY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM 2014

  13.03.2014

  W  dniu 13 marca 2014r.  w  Zespole Szkół  Gminnych  w Starym Goździe odbyły się  Powiatowe  Zawody w Tenisie Stołowym  Szkół Podstawowych. Licznie obsadzony turniej został przeprowadzony systemem "Każdy z każdym", a zacięte pojedynki w poszczególnych meczach oznaczały wyrównany poziom gier. W kategorii Dziewcząt uczestniczyło sześć placówek, zaś  w kategorii Chłopców uczestniczyło  siedem  szkół podstawowych z terenu powiatu  białobrzeskiego; Oto  wyniki końcowej klasyfikacji:

  Kat. Dziewcząt:

  1. PSP STARY GÓZD
  2. PSP CZARNOCIN
  3. PSP PROMNA
  4. PSP KASZÓW
  5. PSP BUKÓWNO
  6. PSP PODLESIE

   

  Kat. Chłopców:

  1. PSP  PROMNA
  2. PSP STROMIEC
  3. PSP STARY GÓZD
  4. PSP  CZARNOCIN
  5. PSP PODLESIE
  6. PSP  KASZÓW

  Za  najlepszą zawodniczkę  turnieju  wybrano naszą uczennicę KLAUDIĘ STARZYŃSKĄ, najlepszym zawodnikiem został uznany uczeń z PSP Promna  KAŻMIERSKI MATEUSZ, obydwie osoby otrzymały pamiątkowe dyplomy.

  Zdjęcia z zawodów w  albumie fotograficznym.

 • PODSUMOWANIE SEMESTRALNE

  14.02.2014

  W piątek 14 lutego 2014r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel podsumowywujący wyniki osiągnięte w pierwszym semestrze roku szkolnego 2013/2014. Wszyscy uczniowie którzy osiągnęli wysoką średnią oraz bardzo dobre zachowanie odebrali od Pani Dyrektor gratulacje oraz specjalne identyfikatory, które osobiście przytwierdzili do gazetki pt. "PRYMUSI ZSG". Zostały również wręczone symboliczne puchary dla "NAJLEPSZEGO UCZNIA PSP", NAJLEPSZEGO UCZNIA PG", NAJLEPSZEJ KLASY PSP" oraz "NAJLEPSZEJ KLASY PG". Wszystkim uczniom życzymy samych "piątek" w drugim semestrze roku szkolnego 2013/2014. Zdjęcia z apelu dostępne w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY"

 • Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej PG 2014

  11.02.2014

  We  wtorek tj. 11 lutego 2014r. odbyły się na hali sportowej w Białobrzegach Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców dla Gimnazjum. Zawody te są eliminacją do szczebla międzypowiatowego Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna chłopców silnie obsadzonym turnieju, w którym brało udział  pięć szkół zajęła II miejsce klasyfikując się tuż za drużyną z PG w Białobrzegach. Zupełnie inny przebieg przybrała rywalizacja w grupie dziewcząt, która mecze rozgrywała w Publicznym Gimnazjum w Białobrzegach na trzy zespoły uczennice nasze zajęły  również II miejsce nieznacznie  ustępując drużynie z Publicznego Gimnazjum w Białobrzegach. Oto końcowa klasyfikacja powiatowego finału:

  CHŁOPCY: 1) PG BIAŁOBRZEGI, 2) PG STARY GÓZD, 3) NG BIAŁOBRZEGI, 4) PG ROGOLIN 5) PG STARA BŁOTNICA

  DZIEWCZĘTA: 1) PG BIAŁOBRZEGI, 2) PG STARY GÓZD, 2) PG ROGOLIN

  zdjęcia z turnieju w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • XIV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2014

  02.02.2014

   

   

  Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe jest organizatorem czternastej już edycji Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i mieszkańców naszej gminy.

  Patronat nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Stara Błotnica,  Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe oraz Uczniowski Klub Sportowy „TYMIANKA”.

  Dzięki władzą gminy oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pozyskaliśmy fundusze z przeznaczeniem na: puchary, medale, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów pierwszych trzech miejsc poszczególnych kategorii wiekowych rywalizujących w zawodach sportowych.

  Celem turnieju jest krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja tenisa stołowego w gminie i wydaje się, że założony przez nas cel został osiągnięty.

  XIV Turniej Tenisa Stołowego odbył się 02 lutego 2014r. wzięło w nim udział wielu zawodników i zawodniczek rywalizujących w dziesięciu kategoriach wiekowych z terenu naszej gminy w łącznej ilości 83 zawodników.

  Oto laureaci wszystkich kategorii XIV Turnieju w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica.

   

  Młodzik chłopcy (3 zawodników)

  1. KĘPKA MATEUSZ
  2. WÓJCIK FILIP
  3. WĄGRODZKI PATRYK

  Młodzik dziewczęta(5 zawodniczek)

  1. KALBARCZYK NIKOLA
  2. GRYZ ALEKSANDRA
  3. DYZIAK MAGDA

  Kadet chłopcy (13 zawodników)

  1. DĘBSKI KAMIL
  2. POPIEL DOMINIK
  3. PYRKA ARKADIUSZ

  Kadet dziewczęta(6 zawodniczek)

  1. WOŹNIAK EWA
  2. STARZYŃSKA KLAUDIA
  3. LIPIEC ALEKSANDRA

  Junior chłopcy (13 zawodników)

  1. SAŁGUT KAROL
  2. KOŁACZ BARTŁOMIEJ
  3. WITKOWSKI EMIL

  Junior dziewczęta(7 zawodniczek)

  1. STARZYŃSKA EWELINA
  2. SZYMAŃSKA MAGDA
  3. KOWALCZYK PAULINA

  Senior chłopcy (20 zawodników)

  1. BARSZCZ MARIUSZ
  2. TKACZYK KAROL
  3. GROCHALA KACPER

  Senior dziewczęta(5 zawodniczek)

  1. STARZYŃSKA KATARZYNA
  2. ROGOLIŃSKA MARLENA
  3. JARZĄBEK ALEKSANDRA

  Oldboys i Samorządowcy panowie

  (5 zawodników)

  1. BARSZCZ MIROSŁAW
  2. HABERKO SŁAWOMIR
  3. WĄGRODZKI GRZEGORZ

  Oldboys i Samorządowcy panie

  (6 zawodniczek)

  1. SĄPOROWSKA AGNIESZKA
  2. BOLEK EMILIA
  3. RYCHEL MAŁGORZATA

   

   

  Nad prawidłowością rozstawień i przebiegiem turnieju czuwał nauczyciel wychowania fizycznego w ZSG Stary Gózd Piotr Zaremba (sędzia główny)

  Zdjęcia z turnieju dostępne na stronie internetowej szkoły zsgstarygozd.edupage.org  w zakładce „ALBUM FOTOGRAFICZNY”

           

 • Bal wolontariusza 2014

  01.02.2014

  W tym roku, już po raz 13-ty odbył się Bal Wolontariuszy zrzeszonych wokół Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka”. Zabawa miała miejsce 1 lutego 2014 roku w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Radomiu. Motywem przewodnim balu był Świat Baśni. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, damy dworu, muszkieterowie, Smerfy, piraci i Czerwony Kapturek. Tradycyjnie bal rozpoczęto polonezem. W karnawałowy nastrój wprowadził nas koncert Orkiestry Wojskowej z Radomia.

  Bal jest formą podziękowania dla wolontariuszy za ich zaangażowanie w pracę na rzecz innych. Ksiądz Andrzej Tuszyński – prezes SCM Arka oraz p. Ryszard Fałek – wiceprezydent Radomia życzyli młodzieży wytrwałości, zapału w działaniach oraz dobrej zabawy tego wieczoru.

  W tej imprezie wzięło udział 12 uczniów gimnazjum naszej szkoły. Chętnie uczestniczyli w zabawnie przy muzyce na żywo, tańcach integracyjnych oraz w konkursach tematycznych. Hubert Mostek otrzymał nagrodę za męski taniec solo, a Aleksandra Woźniak za taniec w parze. Wszyscy wyśmienicie się bawili, integrowali i pełni pozytywnej energii wrócili do domu.

 • WIĘZIENIE - STRACONY CZAS

  28.01.2014

  WIĘZIENIE – STRACONY CZAS...

    W ramach podpisanego porozumienia o współpracy w zakresie realizacji programu Więzienie – stracony czas pomiędzy Aresztem Śledczym w Grójcu a Starostwem Powiatowym w Białobrzegach uczniowie Publicznego Gimnazjum w Starym Goździe wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym na terenie Aresztu Śledczego w Grójcu. Młodzież uczestniczyła w nietypowej lekcji, która ma przestrzegać przed łamaniem prawa, przed skutkami nieprzemyślanego zachowania i błędnymi decyzjami, które mogą zdecydować o całym dalszym życiu młodych ludzi. Przed wejściem na teren placówki wszyscy zwiedzający zostali poddani rewizji, musieli oddać telefony komórkowe i inne przedmioty, których nie wolno wnieść na teren aresztu. Jeden z pracujących w areszcie wychowawców zapoznał  gimnazjalistów z organizacją i funkcjonowaniem placówki. Uczniowie mieli okazję na własne oczy zobaczyć pierwszy raz od środka pawilon dla tymczasowo aresztowanych oraz więzienie. Dotąd nie zdawali sobie sprawy, jak tak naprawdę wygląda życie w odizolowaniu. Jak się okazało, dla niektórych przerażająca okazała się  jednostajność kolejnych dni, powtarzające się te same sytuacje, przebywanie w odosobnieniu przez dłuższy czas. Pracownik aresztu, oprócz prezentacji samego budynku i znajdujących się tam pomieszczeń, podzielił się również swoim doświadczeniem zawodowym oraz wrażeniami z pracy jako wychowawca. Chętnie odpowiadał na zadawane przez młodzież pytania.

  Na zakończenie gimnazjaliści obejrzeli film profilaktyczno – edukacyjny pt. Więzienie - stracony czas, opowiadający o młodych ludziach, którzy popełniają przestępstwo i trafiają do zakładu karnego. Młodzież mogła przekonać się, jak z pozoru niewinne sytuacje mogą doprowadzić do poważnego konfliktu z prawem.

  Udział w takim programie to doskonała metoda i środek dotarcia do młodego człowieka i pobudzenia jego wyobraźni nie tylko słowami, ale przede wszystkim bardzo skutecznym obrazem, przeżyciem, doświadczeniem.

 • Gminne Eliminacje w Mini Piłkę koszykową PSP

  28.01.2014

  We  wtorek 28 stycznia 2013r. odbyły się w naszej szkole po raz pierwszy Gminne Eliminacje w Mini Piłkę Koszykową szkól podstawowych z terenu gminy Stara Błotnica. Do eliminacji przystąpiło trzy szkoły: PSP Stara Błotnica, PSP  Żdżary oraz PSP Stary Gózd. Do dalszych eliminacji w obydwu kategoriach (dziewcząt i chłopców) zakwalifikowała się PSP Stara Błotnica. Zdjęcia z  zawodów w albumie fotograficznym.

 • Jasełka w Zakładzie JAŚMIN

  23.01.2014

  23 stycznia uczniowie naszej szkoły złożyli pierwszą wizytę w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym „Jaśmin” w Starym Goździe. Spotkanie miało charakter świąteczny, ale wiązało się też z Dniem Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały jasełka; biblijne sceny były ilustrowane pięknymi kolędami  w wykonaniu szkolnego chóru. Wzruszające było to, że widzowie włączali się w ich wykonanie i było to wspólne kolędowanie. Następnie wystąpiły najmłodsze dzieci, recytując wiersze o babuniach i dziadziusiach  oraz śpiewając. Były łzy wzruszenia, ale i uśmiechy na wszystkich twarzach. Po występach dzieci głos zabrała Pani dyrektor Anna Ziomek. Złożyła wszystkim zebranym  życzenia zdrowia i spokoju.  Zapewniła, że dzieci bardzo chętnie będą  odwiedzać mieszkańców Domu, występować dla nich, spędzać wspólnie czas. Następnie wszyscy zgromadzeni zostali obdarowani kwiatami i laurkami. Miło było słyszeć słowa wdzięczności i pochwały kierowane pod adresem dzieci. Mamy nadzieję, że już wkrótce zawitamy tam ponownie. Zdjęcia w "Albumie fotograficznym".

 • Dzień BABCI i DZIADKA 2014

  21.01.2014

  21 stycznia najmłodsze dzieci , dyrekcja szkoły i nauczyciele gościli babcie i dziadków w dniu ich święta. Spotkania w tym gronie stały się już miłą tradycją i na stałe wpisały do kalendarza szkolnych wydarzeń. W tym roku gościliśmy około 170 babć i dziadków. Dzieci zaprezentowały swoje talenty, recytując, śpiewając i tańcząc. Ich występy dziadkowie nagradzali gromkimi brawami. Po akademii wnuczęta złożyły swoim babuniom i dziadziusiom serdeczne życzenia i obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi prezentami, laurkami, kwiatami z papieru, a także ich portretami – można je było oglądać na zorganizowanej z okazji Dnia Babci i Dziadka wystawie. Dyrekcja szkoły podziękowała gościom za tak liczne przybycie, ale przede wszystkim za miłość, którą darzą najmłodszych. Wskazała, jak ogromną rolę pełnią oni w życiu swoich wnuków. W imieniu dziadków zabrał głos Pan Edmund Woźniak. Wyraził wdzięczność za możliwość spotykania się w murach szkoły od 20 już lat, by podziwiać talenty dzieci i być razem w tak ważnym dla nich dniu. Stwierdził, że już czekają na kolejną wizytę. Rzeczywiście uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka jest wspaniałą imprezą środowiskową, na której spotyka się kilka pokoleń. Więcej zdjęć w albumie fotograficznym.

 • XIV GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BŁOTNICA

  Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe jest organizatorem czternastej już edycji Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz mieszkańców naszej gminy.

  W ubiegłych latach w turniejach brało udział wielu zawodników i zawodniczek rywalizujących w dziesięciu kategoriach wiekowych z terenu naszej gminy.

  Naszym celem jest krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja tenisa stołowego w gminie i wydaje się, że założony przez nas cel został osiągnięty.

  Licząc na podobne lub większe zainteresowanie i w tym roku wychodzimy z inicjatywą przeprowadzenia turnieju.

  Patronat nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Stara Błotnica, Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe oraz Uczniowski Klub Sportowy „TYMIANKA”.

  Przyjdź i zabaw się razem z nami, a nie pożałujesz!

  Ze sportowym pozdrowieniem – do zobaczenia w Starym Goździe.

  Więcej szczegółów na temat organizacji, zasad oraz terminów w zakładce zawody sportowe.

 • ZABAWA CHOINKOWA

  W dniu 18 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbędzie się  Zabawa Karnawałowa, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów. Bawimy się, dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, przy świetnej muzyce didżeja,  według poniższego harmonogramu:

  Godz. 11:00 – 15:00  -odziały przedszkolne, klasy młodsze

  Godz. 14:30 – 17:30  - klasy IV – VI PSP

  Godz. 17: 00 – 21:00  - klasy I – III PG

  Zapraszamy rodziców  do współpracy  w organizacji bezpiecznej zabawy choinkowej naszych uczniów. Ponadto, bardzo prosimy rodziców o zapewnienie  bezpiecznego powrotu dzieci do domu.

  Wszystkim życzymy udanej zabawy.

   

   

strona: