oddziały

Wiadomości

 • ZEBRANIA Z RODZICAMI

  W dniu 17 września 2015 r. (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

  Spotkania wychowawców z rodzicami przebiegać będą według następującego harmonogramu:

  Godz. 14:00

  Oddział przedszkolny 0A – p. M. Jeżak- sala nr 34

  Oddział przedszkolny 0B – p. A. Carli- sala nr 18

  Godz. 14:30

  Klasa IA PSP - p. M. Krawczyk- sala nr 37

  Klasa I B PSP – p. A. Dębska  - sala nr 16

  Klasa IIA PSP - p. J. Wiśniewska- sala nr 17 

  Klasa II B PSP – p. J. Buras - sala nr 36

  Klasa III PSP - p. B. Rzeszut- sala nr 35

  Godz. 15:00

  Klasa V PSP – p. A. Suś- sala nr 13

  Klasa VI PSP – p. J. Kościelniak– sala nr 7

  Klasa III PG – p. K. Jakubowska  – sala nr 21

  Godz. 15:30

  Klasa IV PSP – A. Nobis – sala nr 16

  Klasa I PG – K. Czarnecka – sala nr 13

  Klasa II PG - p. M. Małachowska – sala nr 3

  Około godz. 16:00 w sali nr 13 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.

   

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/16

        W nietypowej scenerii wielofunkcyjnego boiska sportowego miała miejsce inauguracja nowego roku szkolnego 2015-2016 w Zespole Szkół Gminnych w Starym Goździe. Wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców i nauczycieli oraz pracowników serdecznie powitała Pani Dyrektor ANNA ZIOMEK. Szczególnie ciepło przywitała przedszkolaków pierszoklasistów, dla których jest to przecież niezwykle ważne wydarzenie, prosząc wszystkich nauczycieli i starszych kolegów o wsparcie w tych pierwszych chwilach w murach naszej szkoły. Podczas uroczystości miała również miejsce ceremonia wręczenia stypendiów naukowych ufundowanych przez Wójta Gminy  Stara Błotnica dla najlepszych uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. W jego imieniu nagrody wręczył Pan Sekretarz Gminy SYLWESTER KORGUL. Nowy rok szkolny to nowe zmiany, nie tylko w postaci nowo wyremontowanych łazienek ale rónież w gronie pedagogicznym. Pracę w naszej szkole rozpoczeli: Panie Anna Nobis (jęz. polski), Marta Siudzińska (jęz. niemiecki) oraz Panowie: ks. Kamil Kowalski (religia), Mariusz Barszcz (wych. fiz.). Szczegóły imprezy, jak zwykle w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Gminnych w Starym Goździe rozpocznie się  01 września 2015 r.o godz. 9:00, mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Józefa Robotnika w Starym Goździe.

  O godz. 10 rozpocznie się Uroczystość Inauguracji Roku Szkolnego 2015/2016 na boisku szkolnym ZSG w Starym Goździe. Po uroczystości około godz. 10:30 spotkanie uczniów z wychowawcami klas.

  HARMONOGRAM  AUTOBUSU SZKOLNEGO

  PRZYJAZD:

  Grodzisko- Trąbki –  godz. 8:20

  Kadłubek Nowy pod lasem –  godz. 8:30

  Kadłubek Nowy wieś –  godz. 8:40

  Kadłubek Stary – godz. 8:45

  Stare Żdżary – godz. 8:50

  ODJAZD:  po zakończeniu uroczystości w szkole około godz. 11:00

   

   

 • PODRĘCZNIKI SZKOLNE

  Przypominamy,że zestawy podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klas:

  • 1 i 2 szkoły podstawowej
  • IV szkoły podstawowej 
  • I gimnazjum

  uczniowie otrzymują bezpłatnie w szkole.  Uczniowie z pozostałych klas zaopatrują się w podręczniki we własnym zakresie,  zgodnie z wykazem umieszczonym na szkolnej stronie internetowej.

 • PÓŁKOLONIA W ZSG W STARYM GOŹDZIE

  Informacja dla Rodziców dzieci zgłoszonych do udziału w półkolonii

   organizowanej w ZSG w Starym Goździe.

   

  W dniu 23 czerwca 2015r. uzyskaliśmy informację o akceptacji naszej półkolonii przez Krajową Radę Izb Rolniczych. W związku z tym prosimy o dokonywanie stosownych wpłat.

  Koszt organizacji na jednego uczestnika półkolonii wynosi 360,00 zł., w tym odpłatność rodziców wynosi 50,00 zł. (pięćdziesiąt złotych) na jedno dziecko.

  Należy ją wpłacić na konto:

   

  Krajowa Rada Izb Rolniczych

  Nr konta BGŻ:  54 2030 0045 1110 0000 0211 7710,  z dopiskiem:

  „Opłata za ……………………(imię i nazwisko dziecka)

  półkolonia organizowana w  Zespole Szkół Gminnych w Starym Goździe

  w terminie:  29.06.2015r. - 10.07.2015r.”

  Prosimy o pilne dostarczenie do szkoły potwierdzenia dokonania opłaty  50 zł.

   

  W czwartek 25 czerwca br. o godz. 13:00 odbędzie się spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci biorących udział w półkolonii. Serdecznie zapraszamy

 • Pani dyrektor Anna Ziomek BELFREM ROKU 2014/15 w powiecie białobrzeskim

 • FESTYN CARITAS

  15.06.2015

  15 czerwca 2015 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięli udział wolontariusze Szkolnych Kół Caritas Diecezji Radomskiej. Wśród nich obecni byli też nasi uczniowie. Na wolontariuszy czekało wiele atrakcji, w śród nich: występ zespołów muzycznych, prezentacje wokalne młodzieży z Parznic, pokazy musztry w wykonaniu licealistów LO im. S. Staszica, konkursy. Sportowcy z klubów piłki koszykowej i siatkowej Czarni Radom spotkali się z młodzieżą, udzielali wskazówek sportowych oraz rozdawali autografy. Dopełnieniem był słodki poczęstunek oraz paczki ufundowane przez właściciela sieci sklepów Biedronka. 

   

 • INNOWACJA PEDAGOGICZNA

   

   Od września 2014 roku klasa III gimnazjum realizuje przedmiot, jakim jest innowacja pedagogiczna. Prowadzi ją pani Katarzyna Jakubowska. Innowacja pedagogiczna to obowiązkowy przedmiot, który również jest oceniany i wliczany do końcowej średniej ocen. W roku szkolnym trzecioklasiści przeprowadzali doświadczenia chemiczne i fizyczne, nagrywali filmiki i robili zdjęcia z przebiegu eksperymentów, po czym tworzyli galerie i albumy, które potem mogli udostępniać pedagogom oraz pozostałym uczniom. Gimnazjaliści poznali nowe, nieznane wcześniej programy internetowe, nauczyli się je obsługiwać, wzbogacili swoją wiedzą z chemii i fizyki dodatkowymi informacjami. Ponadto lekcje te były możliwością zjednoczenia klasy, nauką współpracy i koordynacji w grupie.

   

 • XII RADOMSKIE DNI GODNOŚCI

  21.05.2015

  Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w XII Radomskich Dniach Godności zorganizowanych dla mieszkańców miasta przez Radomskie Forum Integracyjne. W tym roku Dni Godności rozpoczęły się 21 maja 2015 roku, we czwartek i trwały do soboty. O godzinie 10.30 odbyła się Msza święta w intencji osób niepełnosprawnych w kościele pw. św. Jana Chrzciciela (Fara). Następnie wzięliśmy udział w korowodzie integracyjnym, który przemaszerował z kościoła na plac przed Urzędem Miejskim przy ulicy Żeromskiego 53 (tzw. Plac Corazziego). Tam nastąpiło symboliczne przekazanie przez władze kluczy do bram miasta przedstawicielom środowisk osób niepełnosprawnych. Później odbyły się integracyjne występy artystyczne, wokalne i taneczne. Na kiermaszu wystawione były stoiska różnych stowarzyszeń osób niepełnosprawnych, gdzie można było nabyć wyroby artystyczne, ozdobne, dekoracyjne wykonane przez osoby niepełnosprawne.

 • WYCIECZKI NAJMŁODSZYCH

   

  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

   

  WYCIECZKI