oddziały

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Gminnych w Starym Goździe rozpocznie się  01 września 2015 r.o godz. 9:00, mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Józefa Robotnika w Starym Goździe.

  O godz. 10 rozpocznie się Uroczystość Inauguracji Roku Szkolnego 2015/2016 na boisku szkolnym ZSG w Starym Goździe. Po uroczystości około godz. 10:30 spotkanie uczniów z wychowawcami klas.

  HARMONOGRAM  AUTOBUSU SZKOLNEGO

  PRZYJAZD:

  Grodzisko- Trąbki –  godz. 8:20

  Kadłubek Nowy pod lasem –  godz. 8:30

  Kadłubek Nowy wieś –  godz. 8:40

  Kadłubek Stary – godz. 8:45

  Stare Żdżary – godz. 8:50

  ODJAZD:  po zakończeniu uroczystości w szkole około godz. 11:00

   

   

 • PODRĘCZNIKI SZKOLNE

  Przypominamy,że zestawy podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klas:

  • 1 i 2 szkoły podstawowej
  • IV szkoły podstawowej 
  • I gimnazjum

  uczniowie otrzymują bezpłatnie w szkole.  Uczniowie z pozostałych klas zaopatrują się w podręczniki we własnym zakresie,  zgodnie z wykazem umieszczonym na szkolnej stronie internetowej.

 • PÓŁKOLONIA W ZSG W STARYM GOŹDZIE

  Informacja dla Rodziców dzieci zgłoszonych do udziału w półkolonii

   organizowanej w ZSG w Starym Goździe.

   

  W dniu 23 czerwca 2015r. uzyskaliśmy informację o akceptacji naszej półkolonii przez Krajową Radę Izb Rolniczych. W związku z tym prosimy o dokonywanie stosownych wpłat.

  Koszt organizacji na jednego uczestnika półkolonii wynosi 360,00 zł., w tym odpłatność rodziców wynosi 50,00 zł. (pięćdziesiąt złotych) na jedno dziecko.

  Należy ją wpłacić na konto:

   

  Krajowa Rada Izb Rolniczych

  Nr konta BGŻ:  54 2030 0045 1110 0000 0211 7710,  z dopiskiem:

  „Opłata za ……………………(imię i nazwisko dziecka)

  półkolonia organizowana w  Zespole Szkół Gminnych w Starym Goździe

  w terminie:  29.06.2015r. - 10.07.2015r.”

  Prosimy o pilne dostarczenie do szkoły potwierdzenia dokonania opłaty  50 zł.

   

  W czwartek 25 czerwca br. o godz. 13:00 odbędzie się spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci biorących udział w półkolonii. Serdecznie zapraszamy

 • Pani dyrektor Anna Ziomek BELFREM ROKU 2014/15 w powiecie białobrzeskim

 • FESTYN CARITAS

  15.06.2015

  15 czerwca 2015 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięli udział wolontariusze Szkolnych Kół Caritas Diecezji Radomskiej. Wśród nich obecni byli też nasi uczniowie. Na wolontariuszy czekało wiele atrakcji, w śród nich: występ zespołów muzycznych, prezentacje wokalne młodzieży z Parznic, pokazy musztry w wykonaniu licealistów LO im. S. Staszica, konkursy. Sportowcy z klubów piłki koszykowej i siatkowej Czarni Radom spotkali się z młodzieżą, udzielali wskazówek sportowych oraz rozdawali autografy. Dopełnieniem był słodki poczęstunek oraz paczki ufundowane przez właściciela sieci sklepów Biedronka. 

   

 • INNOWACJA PEDAGOGICZNA

   

   Od września 2014 roku klasa III gimnazjum realizuje przedmiot, jakim jest innowacja pedagogiczna. Prowadzi ją pani Katarzyna Jakubowska. Innowacja pedagogiczna to obowiązkowy przedmiot, który również jest oceniany i wliczany do końcowej średniej ocen. W roku szkolnym trzecioklasiści przeprowadzali doświadczenia chemiczne i fizyczne, nagrywali filmiki i robili zdjęcia z przebiegu eksperymentów, po czym tworzyli galerie i albumy, które potem mogli udostępniać pedagogom oraz pozostałym uczniom. Gimnazjaliści poznali nowe, nieznane wcześniej programy internetowe, nauczyli się je obsługiwać, wzbogacili swoją wiedzą z chemii i fizyki dodatkowymi informacjami. Ponadto lekcje te były możliwością zjednoczenia klasy, nauką współpracy i koordynacji w grupie.

   

 • XII RADOMSKIE DNI GODNOŚCI

  21.05.2015

  Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w XII Radomskich Dniach Godności zorganizowanych dla mieszkańców miasta przez Radomskie Forum Integracyjne. W tym roku Dni Godności rozpoczęły się 21 maja 2015 roku, we czwartek i trwały do soboty. O godzinie 10.30 odbyła się Msza święta w intencji osób niepełnosprawnych w kościele pw. św. Jana Chrzciciela (Fara). Następnie wzięliśmy udział w korowodzie integracyjnym, który przemaszerował z kościoła na plac przed Urzędem Miejskim przy ulicy Żeromskiego 53 (tzw. Plac Corazziego). Tam nastąpiło symboliczne przekazanie przez władze kluczy do bram miasta przedstawicielom środowisk osób niepełnosprawnych. Później odbyły się integracyjne występy artystyczne, wokalne i taneczne. Na kiermaszu wystawione były stoiska różnych stowarzyszeń osób niepełnosprawnych, gdzie można było nabyć wyroby artystyczne, ozdobne, dekoracyjne wykonane przez osoby niepełnosprawne.

 • WYCIECZKI NAJMŁODSZYCH

   

  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

   

  WYCIECZKI