oddziały

 • INNOWACJA PEDAGOGICZNA

   

   Od września 2014 roku klasa III gimnazjum realizuje przedmiot, jakim jest innowacja pedagogiczna. Prowadzi ją pani Katarzyna Jakubowska. Innowacja pedagogiczna to obowiązkowy przedmiot, który również jest oceniany i wliczany do końcowej średniej ocen. W roku szkolnym trzecioklasiści przeprowadzali doświadczenia chemiczne i fizyczne, nagrywali filmiki i robili zdjęcia z przebiegu eksperymentów, po czym tworzyli galerie i albumy, które potem mogli udostępniać pedagogom oraz pozostałym uczniom. Gimnazjaliści poznali nowe, nieznane wcześniej programy internetowe, nauczyli się je obsługiwać, wzbogacili swoją wiedzą z chemii i fizyki dodatkowymi informacjami. Ponadto lekcje te były możliwością zjednoczenia klasy, nauką współpracy i koordynacji w grupie.

   

 • XII RADOMSKIE DNI GODNOŚCI

  21.05.2015

  Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w XII Radomskich Dniach Godności zorganizowanych dla mieszkańców miasta przez Radomskie Forum Integracyjne. W tym roku Dni Godności rozpoczęły się 21 maja 2015 roku, we czwartek i trwały do soboty. O godzinie 10.30 odbyła się Msza święta w intencji osób niepełnosprawnych w kościele pw. św. Jana Chrzciciela (Fara). Następnie wzięliśmy udział w korowodzie integracyjnym, który przemaszerował z kościoła na plac przed Urzędem Miejskim przy ulicy Żeromskiego 53 (tzw. Plac Corazziego). Tam nastąpiło symboliczne przekazanie przez władze kluczy do bram miasta przedstawicielom środowisk osób niepełnosprawnych. Później odbyły się integracyjne występy artystyczne, wokalne i taneczne. Na kiermaszu wystawione były stoiska różnych stowarzyszeń osób niepełnosprawnych, gdzie można było nabyć wyroby artystyczne, ozdobne, dekoracyjne wykonane przez osoby niepełnosprawne.

 • GŁOSUJEMY NA BELFRA ROKU

  Miło nam powiadomić, że nauczyciel naszej szkoły  Pani Anna Ziomek jest nominowana do tytułu BELFER ROKU.

  Mogą Państwo głosować na trzy sposoby.

  Pierwszy  sposób- wyślij SMS pod numer 71321 o treści: wbrbelfer.10 (koszt 1 SMS to 1,23 złotego z VAT).

  Z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. 
  Drugi sposób głosowania - za pomocą "klików" na portalu www.echodnia.eu.

  Trzeci sposób  głosowania - za pośrednictwem Facebooka.

  1 SMS = 10 punktów, 1 głos z Facebooka = 2 punkty, 1 głos przez echodnia.eu = 1 punkt. 
  Głosowanie zakończy się w niedzielę, 31 maja 2015 roku, o godzinie 24.

  Ogłoszenie wyników będzie 10 czerwca w radomskiej Łaźni.

  Zachęcamy do oddania głosu na panią Annę Ziomek.

  GŁOSY MOŻNA ODDAWAĆ CODZIENNIE!

 • GMINNE ZAWODY BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

  29.04.2015

  W środę 29 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej składał się z dwóch części; teoretycznej oraz praktycznej. W turnieju gminnym oddzielnie prezentowali się uczniowie ze szkół podstawowych naszej gminy reprezentowanych przez PSP Kaszów, PSP Siekluki, PSP Stary Gózd i uczniowie szkół gimnazjalnych: PG Stara Błotnica, PG Stary Gózd. Oto wyniki końcowej klasyfikacji

  SZKOŁY PODSTAWOWE:           SZKOŁY GIMNAZJALNE:

  1. PSP SIEKLUKI,           1. PG STARA BŁOTNICA

  2. PSP STARY GÓZD       2.PG STARY GÓZD

  3. PSP KASZÓW

  W każdej kategorii szkoły z pierwszych miejsc będą reprezentowały gminę w dalszych eliminacjach powiatowych , które odbędą się w maju w Białobrzegach. ZSG w Starym Goździe była reprezentowana przez - PSP: Nikola kalbarczyk, Zuzanna Szatan, Kacper Moskwa, Bartłomiej Majcher oraz  PG: Bartłomiej Sułkowski, Adam Dębski, Maciej Rychel. Relacja z zawodów w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015

  21.04.2015

  Jak co roku w kwietniu uczniowie trzecich klas gimnazjalnych przystępują do egzaminu gimnazjalnego, który jest zarazem podsumowaniem ich wiadomości nabytych podczas nauki w gimnazjum. Do egzaminu przystąpiło 22 gimnazjalistów a testy obejmowały wiadomości i umiejętności określone ‎w podstawie programowej kształcenia ogólnego w odniesieniu do wybranych przedmiotów ‎nauczanych na trzecim i wcześniejszych etapach edukacyjnych. Egzamin gimnazjalny składa się z trzech części: ‎
  •    humanistycznej z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z zakresu języka ‎polskiego
  •    matematyczno-przyrodniczej z zakresu przedmiotów przyrodniczych i z zakresu ‎matematyki
  •    z języka obcego nowożytnego.‎

 • MIĘDZYPOWIATOWE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO PSP i PG 2015

  W kwietniu 2015r zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum Zespołu Szkół Gminnych w Starym Goździe reprezentowali naszą gminę a także powiat na zawodach międzypowiatowych, które dla PSP odbyły się w Jedlińsku zaś dla gimnazjum po raz pierwszy były w Głowaczowie. O wysoki poziomie uczestników całego regionu radomskiego przekonali się nasi uczniowie w grupowych rywalizacjach z których nie udało im się zakwalifikować do dalszych pojedynków. Na zawodach reprezentowali nas: PSP - BARBARA BEDNARCZYK, NIKOLA KALBARCZYK, MATEUSZ KĘPKA, KACPER MOSKWA, BARTŁOMIEJ MAJCHER. PG - KLAUDIA STARZYŃSKA, EWA WOŹNIAK, BARTŁOMIEJ SUŁKOWSKI, ADAM DĘBSKI. Zdjęcia z zawodów w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • XV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BŁOTNICA

  15.03.2015

  Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe jest organizatorem jubileuszowej piętnastej edycji Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i mieszkańców naszej gminy.

  Patronat nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Stara Błotnica,  Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe oraz Uczniowski Klub Sportowy „TYMIANKA”.

  Dzięki władzą gminy oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pozyskaliśmy fundusze z przeznaczeniem na: puchary, medale, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów pierwszych trzech miejsc poszczególnych kategorii wiekowych rywalizujących w zawodach sportowych.

  Celem turnieju jest krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja tenisa stołowego w gminie i wydaje się, że założony przez nas cel został osiągnięty.

  XV Turniej Tenisa Stołowego odbył się 15 marca 2015r. wzięło w nim udział wielu zawodników i zawodniczek rywalizujących w dziesięciu kategoriach wiekowych z terenu naszej gminy w łącznej ilości 94 zawodników.

  Oto laureaci wszystkich kategorii XIII Turnieju w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica.

   

  Młodzik chłopcy (9 zawodników)

  1. SUŁKOWSKI ADAM
  2. KACPRZAK KACPER
  3. WIATRAK MICHAŁ

  Kadet chłopcy (11 zawodników)

  1. MOSKWA KACPER
  2. MAJCHER BARTŁOMIEJ
  3. KĘPKA MATEUSZ

  Kadet dziewczęta(4 zawodniczki)

  1. LIPIEC ALEKSANDRA
  2. BEDNARCZYK BARBARA
  3. KALBARCZYK NIKOLA

  Junior chłopcy (20 zawodników)

  1. SUŁKOWSKI BARTŁOMIEJ
  2. KĘPKA DOMINIK
  3. DĘBSKI ADAM

  Junior dziewczęta(6 zawodniczek)

  1. SZYMAŃSKA MAGDA
  2. STARZYŃSKA KLAUDIA
  3. KOWALCZYK PAULINA

  Senior chłopcy (27 zawodników)

  1. BARSZCZ MARIUSZ
  2. SKOWROŃSKI GRZEGORZ
  3. KĘPKA PATRYK

  Senior dziewczęta(7 zawodniczek)

  1. STARZYŃSKA EWELINA
  2. TRZECIAK MARTYNA
  3. ROGOLIŃSKA MARLENA

  Oldboys i Samorządowcy panowie

  (8 zawodników)

  1. MROZIŃSKI ROBERT
  2. WÓJCIK ŁUKASZ
  3. KALBARCZYK MAREK

  Oldboys i Samorządowcy panie

  (3 zawodniczki)

  1. SĄPOROWSKA AGNIESZKA
  2. RYCHEL MAŁGORZATA
  3. PRASEK ANNA

   

  Nad prawidłowością rozstawień i przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele ZSG Stary Gózd w osobach: Pana Piotra Zaremby (sędzia główny) oraz Pań Joanny Wiśniewskiej, Katarzyny Jakubowskiej, Agnieszki Suś oraz Magdy Jeżak.

           Zdjęcia z turnieju w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY"

              Redagował: Piotr Zaremba - sędzia główny turnieju

   

 • JUBILEUSZOWY XV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BŁOTNICA

  Już wkrótce 15 marca 2015r. w naszej szkole odbędzie się jubileuszowy 15 turniej tenisa stołowego. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału we wspaniałej gminnej imprezie obejmującej dziesięć kategori wiekowych, na miejscu dostępny bufet organizowany przez rodziców a dla wszystkich zwycięzców atrakcyjne nagrody medale i dyplomy oraz puchar wójta gminy za pierwsze miejsce. Więcej informacji o turnieju w zakładce "Zawody sportowe".Ze sportowym pozdrowieniem - do zobaczenia w niedziele w Starym Goździe.

 • POWIATOWE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO PSP i PG 2015

  04.03.2015

  4 i 5 marca 2015r. w naszej szkole odbyły się drużynowe zawody tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjalnych. We wszystkich kategoriach i typach szkół w czołówce znajdowali się nasi reprezentanci zdobywający tym samym kwalifikację do zawodów międzypowiatowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. PSP reprezentowali, dziewczęta: Lipiec Aleksandra i Kalbarczyk Nikola, chłopcy: Moskwa Kacper i Mateusz Kępka. PG dziewczęta: Klaudia Starzyńska i Ewa Woźniak, chłopcy: Sułkowski Bartłomiej, Kalbarczyk Kuba i Gryza Damian. Oto wyniki końcowej klasyfikacji:

  PSP dziewczęta: 1) PSP Promna, 2) PSP St. Gózd, 3) PSP Kaszów, 4) PSP Bukówno, 5) PSP Czarnocin.

  PSP chłopcy: 1) PSP St. Gózd, 2) PSP Promna, 3) PSP Bukówno, 4) PSP Siekluki, 5) PSP Olkowice, 6) PSP Czarnocin.

  PG dziewczęta: 1) PG St. Błotnica, 2) PG St. Gózd, 3) PG Stromiec, 4) PG Rogolin, 5) PG Adamów.

  PG chłopcy: 1) PG Stromiec, 2) PG St. Gózd, 3) PG St. Błotnica, 4) PG Rogolin, 5) PG Adamów.

  Relacja z imprez w albumie fotograficznym.


   

 • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt PSP

  16.02.2015

  Bardzo dobry występ zanotowały dziewczęta ze szkoły podstawowej Zespołu Szkół Gminnych w Starym Goździe, które w składzie: W. Poziomecka, B. Bednarczyk, A. Lipiec, N. Kalbarczyk, E. Korzeniowska, M. Marciniak, Z. Szatan, W. Kazana, rezerwa: W. Moskwa, P. Górka, M. Dyziak uplasowały się na drugim miejscu w powiecie białobrzeskim. Nasze wicemistrzynie powiatu nieznacznie przegrały z zespołem PSP Sucha po tie-breaku 12:15. Zdjęcia z turnieju w albumie fotograficznym.

 • POWIATOWE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ PG dzw. i chł.

  10.02.2015

  10 lutego jak co roku w hali sportowej w Białobrzegach odbył się Turniej Piłki Siatkowej Gimnazjów z cyklu Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na starcie turnieju zameldowały się niemalże wszystkie gimnazja zpowiatu białobrzeskiego. Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła IV miejsce, dziewczyny zaś uplasowały sięnamiejscu V. Należy jednocześnie dodać, że drużyny tych dwóch kategorii były stworzone z II klas gimnazjów, co z pewnym optymizmem daje nadzieje na przyszłoroczną rywalizacjie sportową. Relacja z turnieju w "ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM".

 • GMINNE ZAWODY MINI PIŁKI KOSZYKOWEJ PSP DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

  03.02.2015

  We wtorek w ZSG w Starej Błotnicy odbył się Gminny Turniej Mini Piłki Koszykowej w którym uczestniczyły reprezentacje dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej ZSG w Starym Goździe. Bezkonkurencyjni w tej imprezie okazali się chłopcy,którzy wyraźnie górowali nad drużynami z Sieklukoraz Starej Błotnicy. Wyrównany charakter przybrała walka w kategorii dziewcząt, gdzie dziewczyny z naszej szkoły nieznacznie (jednym koszem) przegrały rywalizacje z Sieklukami, a w drugim spotkaniu pokonały zespół ze Starej Błotnicy. Relacja z turnieju w zdjęciach w "ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM".
   

 • SZKOLNE KOLĘDOWANIE 2014

  19.12.2014

  W ostatnim dniu nauki przed zimową przerwą świąteczną tj. 28.12.14r. odbyła się w naszej szkole impreza muzycza, w której miały okazję zaprezentować swoje talenty instrumentalno - wokalne uczniowie oraz pracownicy szkoły. Każda klasa przygotowała i zaprezentowała na scenie kolędę bożonarodzeniową. Zdjęcia z uroczystości w albumie fotograficznym.

 • JASEŁKA 2014

  18.12.2014

  Dnia 18.12.2014 r. w naszej szkole zgodnie coroczną tradycją odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez naszych uczniów, pod kierownictwem księdza Pawła Krasińskiego W tym roku scenariusz nawiązywał do czasów współczesnych. Nasi młodzi wykonawcy, zaskoczyli wszystkich swoim talentem aktorskim. W profesjonalny sposób wcielili się w odgrywane przez siebie postacie. Wspaniała dekoracja, stroje i muzyka wszystko stworzyło niepowtarzalny klimat, który z pewnością na widzach zrobił ogromne wrażenie. Całość dopełniały piękne kolędy wykonane przez chór złożony z uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Cieszymy się, że również w tym roku zaszczycił nas swoją obecnością przedstawiciel Urzędu Gminy w Starej Błotnicy Pan Sekretarz Sylwester Korgul. Relacja z imprezy w zakładce „ALBUMFOTOGRAFICZNY”

 • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLENTARIATU

  05.12.2014
  5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Z tej okazji nasi wolontariusze uczestniczyli 4 grudnia w Diecezjalnym Zjeździe Szkolnych Kół Caritas, który odbył się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu. Uczestniczyli w nim opiekunowie oraz zaangażowana młodzież. Spotkanie rozpoczęto wspólną Mszą św., potem był poczęstunek i konferencja w auli. Uroczystość relacjonowały lokalne media i Ewa Zalewska udzieliła wywiadu do Radia Plus.

  W piątek 5 grudnia byliśmy obecni na Gali Wolontariatu w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu, którą zorganizowało SCM "Arka". Było to wyjątkowe spotkanie, gdyż niespodziewanie zaszczyciła wszystkich swoją obecnością pani premier Ewa Kopacz. Przekazała wolontariuszom wyrazy uznania za ich pracę i zaangażowanie na rzecz innych. Poza tym zostały podsumowane działania projektu "25=15 (25 lat Wolności=15 lat Wolontariatu)", w ramach którego my też działaliśmy. Rozstrzygnięto konkurs Wolontariusz Roku 2014 i Klub 2014. Przedstawiona została premiera Lipdupa promującego działania SCM "Arka", w nagraniu, którego wzięły udział Klaudia Starzyńska i Weronika Marciniak. Na zakończenie uczestniczyliśmy w koncercie gwiazdy polskiej sceny muzycznej Ani Rusowicz, od której nasz klub otrzymał autograf.

 • "Z PODWÓRKA NA STADION" - PUCHAR TYMBARK 2014

  04.12.2014

  Po raz pierwszy uczniowie klas IV i V naszej szkoły brali udział w rywalizacji w ogólnopolskim turnieju piłkarskim pt. "Z podwórka na stadion" w hali sportowej w Biłobrzegach. W licznie obsadzonej turnieju (uczestniczyło w niej sześć zespołów) chłopcy z naszej szkoły uplasowali się na bardzo dobrym trzecim miejscu. Zdjęcia z zawodów w zakładce ALBUMFOTOGRAFICZNY.

 • POWIATOWE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ PG 2014

  26.11.2014

  W dniach 25/26 listopada 2014r. w Białobrzegach na hali sportowej odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolej. Do rywalizacji w obydwu kategoriach przystąpiły niemalże wszystkie gimnazja z terenu powiatu białobrzeskiego. Dziewczęta w swojej kategorii zajęły V miejsce za drużynami: Adamowa, Stromca, Rogolina oraz Białobrzegów. Barzo zacięty przebieg panował w kategorji chłopców, gdzie niemal do końca trwała zacięta rywalizacja o miejsca na podium. W końcówce chłopcy z naszego gimnazjum zajęli III miejsce ustępując tylko drużyną z Adamowa oraz Rogolina, dalsze miejsca zajęły PG Stromiec, PG Białobrzegi i PG Stara Błotnica. Relacja z obydwu turniejów w zdjęciach w "ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM"

 • Wolontariat w 4 stronach świata

  22.11.2014

  Miesiąc listopad była dla naszych wolontariuszy dosyć ciekawy, ponieważ mogli uczestniczyć w kilku atrakcyjnych wydarzeniach. 7 listopada w siedzibie SCM Arka w Radomiu przy ul. Chrobrego odbył się konkurs „Arka Ma Talent”, który był skierowany do wolontariuszy działających w strukturach Centrum Młodzieżowego Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży Arka w Radomiu. Konkurs miał na celu rozwijania kreatywności i zainteresowań wolontariuszy, promowanie młodych talentów, promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadających różnorakie talenty i umiejętności. Nasz klub reprezentowały: Klaudia Prasek, Kamila Prasek oraz Ewa Zalewska, przedstawiając swoje umiejętności wokalne. Kibicowała im grupa fanów, uczniów naszej szkoły. Dziewczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz zaproszeniami na andrzejkową dyskotekę, która odbyła się 14 listopada.

  Dnia 20 listopada nasz klub uczestniczył w wyjeździe studyjnym „Wolontariat w 4 stronach świata” zorganizowanym w ramach projektu „25=15 (25 lat Wolności = 15 lat Wolontariatu)” współfinansowanego w ramach programu FIO. Warsztaty odbyły się w ZSG w Starej Błotnicy, a poprowadziła je pani Agnieszka Banasik wraz z pięcioma wolontariuszami – gośćmi z SCM Arka w Radomiu. Zajęcia miały na celu zapoznanie członków klubu ze Starego Gozdu i Starej Błotnicy, wspólną integrację, prezentację klubów, wymianę własnych doświadczeń, zapoznanie z formami wolontariatu (w tym szczególnie wolontariatu międzynarodowego). W spotkaniu tym uczestniczyliśmy 12-osobową grupą.

  Dnia 22 listopada nasi uczniowie Klaudia Starzyńska i Weronika Marciniak uczestniczyły w nagraniu Lipdupa promującego działalność SCM Arka, którego premiera odbędzie się 5 grudnia na Gali Wolontariatu w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu.

 • POWIATOWE ZAWODY PIŁI RĘCZNEJ PSP w STROMCU 2014

  20.11.2014

  20 listopada 2014r. w Stromcu odbyły się Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców coroczny turniej organizowany w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Popularnego szczypiorniaka uczniowie naszej szkoły od czasu powstania boiska wielofunkcyjnego mają okazję poznawać i doskonalić  podczas zajęć szkolnych oraz pozaszkolnych organizowanych w naszej szkole. Tegoroczne zawody nie należały do udanych, jedynie dziewczęta przywiozły ze Stromca puchar plasując się na trzecim miejscu. Tuż za podium uplasowali się chłopcy zajmując w swej kategorii czwarte miejsce. Zdjęcia z tunieju w albumie fotograficznym.

 • Pasowanie przedszkolaka

  10.11.2014

    Pasowanie na Przedszkolaka połączone z oddaniem do użytku placu zabaw w ZSG w Starym Goździe

   

    10.11.2014 r. w Zespole Szkół Gminnych w Starym Goździe -  odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” i uroczystość  oddania do użytku placu zabaw przy szkole.  Mottem przewodnim były słowa papieża Jana Pawła II: "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi. " Budowa placu zabaw była realizowana w ramach rządowego programu  " Projektu Systemowego 9.1.1-Przedszkola przy szkole  "

      Podczas uroczystości dzieci z oddziałów przedszkolnych 5 i 6 latków zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas  pobytu w oddziale przedszkolnym: śpiewały piosenki, recytowały wierszyki.

       Dzieci złożyły Uroczystą Przysięgę, a dyrektor Anna Ziomek zaczarowanym ołówkiem dokonała  akt pasowania na " Przedszkolaka". Nie tylko dzieci przyrzekały być wzorowym przedszkolakiem ale również rodzice składali zobowiązanie wobec dzieci. Wychowawcy oddziałów M. Jeżak i A .Dębska wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy.

      Następnie zaproszeni goście Pani Dyrektor, nauczyciele, dzieci, rodzice udali się na plac zabaw gdzie odbyło się  przecięcie wstęgi.

      Wszystkim przedszkolakom gratulacje i życzenia sukcesów w grupie przedszkolnej złożyły pan wójt M. Kozdrach oraz sekretarz gminy S. Korgula, Dyrektor Szkoły i przedstawiciele Rady Rodziców, radni.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH W STARYM GOŹDZIE
  STARY GÓZD 90
  26-806 STARA BŁOTNICA
 • (48) 6198005
  fax: 6198005

Galeria zdjęć