INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH

PSP STARY GÓZD

Lorem Ipsum

 • 100 LAT ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

  100 LAT ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
  09.11.2018

  Dnia 9 listopada 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym  odbył się uroczysty FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ i LEGIONOWEJ z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Punktualnie o godzinie 11:11 cała społeczność szkolna odśpiewała cztery zwrotki naszego hymnu narodowego Mazurka Dąbrowskiego, włączając się tym samym w ogólnopolską  akcję zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Montaż słowny towarzyszący festiwalowi miał przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. W części artystycznej zaprezentowały się wszystkie klasy naszej szkoły, które pod opieką wychowawców zaprezentowały swoje  interpretacje pieśni patriotycznych. Wydarzenie to stało się prawdziwą lekcją patriotyzmu i historii dla wszystkich uczestników naszej szkoły. Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Zdjęcia z imprezy w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • GRUPA AZOTY dla pierwszoklsistów

  GRUPA AZOTY dla pierwszoklsistów
  09.11.2018

  Nauka w szkole nie jest łatwa, ale można ją umilić – dlatego Grupa Azoty przygotowała wyprawkę szkolną dla uczniów ze szkół podstawowych. Przekazanie wsparcia dla dzieci ze środowisk wiejskich, odbyło się dzięki dystrybutorom nawozowym Grupy Azoty w całej Polsce.  Pani Dyrektor ANNA ZIOMEK  wraz ze swoim zastępcą Panią EWĄ CIELECKĄ w imieniu koncernu przekazała uczniom klas pierwszych prezenty, które z pewnością zachęcą ich do nauki.

 • ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

  ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

  W piątek, 26.10.2018 r. o godz. 11.00 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Na uroczystość przybyli rodzice pierwszoklasistów, uczniowie klas starszych, nauczyciele oraz zaproszeni goście

  Pierwszoklasiści wystąpili w ciekawym montażu słowno-muzycznym składającym się z wierszy i piosenek o tematyce szkolnej, ekologicznej i patriotycznej. Wszyscy pierwszoklasiści byli solidnie przygotowani do występu; śpiewali i wygłaszali swoje kwestie z odpowiednią dykcją, zaangażowaniem i rezolutnością. Nad całością występu czuwała wychowawca Pani MAŁGORZATA KRAWCZYK oraz „komisja” składająca się z delegatów Samorządu Uczniowskiego, która jednogłośnie stwierdziła, że pierwszoklasiści zdali egzamin i przyjęci zostali do społeczności szkolnej.

  Po uroczystym ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia, dokonane przez panią dyrektor ANNĘ ZIOMEK. Wychowawczyni klasy wraz z dyrektor szkoły wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy. Po ceremonii do pierwszaków z wielką serdecznością zwróciła się Pani Dyrektor , która wyraziła zachwyt występem i życzyła uczniom sukcesów, pilności i wytrwałości na nowej drodze obowiązków szkolnych.

  Pierwszoklasistom gratulujemy a nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy za trud i wysiłek włożony w edukację młodzieży. Tym samym składamy najserdeczniejsze życzenia, będące wyrazem wdzięczności za cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w przekazywanie niezbędnej wiedzy i kształtowanie osobowości. Zdjęcia z imprezy w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

   

  Chodźcie śmiało do szkoły pierwszacy, do zabawy wspólnej, do pracy.
   Szkoła drzwi swe otwiera gościnnie. Szkoła dzisiaj serdecznie Was przyjmie!

 • ŻYWA LEKCJA HISTORII

  ŻYWA LEKCJA HISTORII
  22.10.2018

  22 października gościła w naszej szkole Grupa Rekonstrukcji Historycznych. Przybyli goście w ciekawy sposób przybliżyli nam czasy II wojny światowej. Uczniowie mogli zapoznać się z umundurowaniem, uzbrojeniem i wyposażeniem uczestników Kampanii Wrześniowej oraz chociaż trochę poznać kulisy wydarzeń Września 1939. Wszyscy mieli okazję m.in. obejrzeć i ubrać stroje z tego okresu,  a na koniec obejrzeli walki przy użyciu szabel, w których mogli również uczestniczyć.
  Ta niecodzienna lekcja wzbogaciła naszą wiedzę, pozwoliła ,,dotknąć” historii, a także pokazała jak pasjonująca jest przeszłość naszego kraju. Zdjęcia z wydarzenia jak zwykle w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • DZIEŃ NAUCZYCIELA 2018

  DZIEŃ NAUCZYCIELA 2018
  12.10.2018

  Dzień 14 października  to święto wszystkich pracowników oświaty – nauczycieli, wychowawców, pracowników obsługi. W przeddzień tego święta  dziękowaliśmy tym, którzy  kształtują umysły i serc młodych pokoleń..

  Być nauczycielem to wyróżnienie, ale jednocześnie ogromna odpowiedzialność. „Nauczyciel” to osoba, która jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale także jest sprawnym pedagogiem i psychologiem, wychowawcą nie tylko swoich uczniów, ale bardzo często osobą pomocną także ich rodzicom. Jak mało kto musi  sprostać rosnącym z roku na rok wymaganiom, zwiększającej się ilości obowiązków, rosnącym potrzebom szkoły i uczniów. A przy tym wszystkim to zwykle człowiek – pogodny, życzliwy i wyrozumiały. Tradycją stało się, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole młodzież  szkolna organizuje uroczysty apel. W tym roku każda z klas IV – VIII oraz III gimnazjum zaprezentowała się w piosence o tematyce nauczycielskiej, były również życzenia i laurki dla naszych pedagogów. Przedstawiciele Komitetu Rodzicielskiego przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich solenizantów. Cieszy fakt, że takie spotkania są zawsze miłym i radosnym wydarzeniem, które dostarczają wiele satysfakcji i na długo pozostają w pamięci zarówno nauczycieli jak i uczniów. Zdjęcia z imprezy w zakładce album fotograficzny.

   

 • SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

  SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018
 • Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

  Doskonale zaprezentowały się nasze dziewczęta reprezentujące gminę Stara Błotnica w Powiatowych Zawodach Mini Piłki Nożnej Szkół Podstawowych odbywających się w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczyny zajęły pierwsze miejsce w powiecie białobrzeskim i będą reprezentowały naszą gminę i powiat na arenie zawodów międzypowiatowych. Oto końcowe wyniki klasyfikacji:

  1 m-ce: PSP Stary Gózd

  2 m-ce: PSP Przybyszew

  3 m-ce: PSP Bukówno

  Rozkład meczów i wyniki:

  PSP Bukówno            -           PSP Przybyszew                   1   :   2

  PSP Stary Gózd         -           PSP Przybyszew                   1   :   1

  PSP Bukówno            -           PSP Stary Gózd                    1   :   3

   

  Skład naszej reprezentacji: Roksana Obrębska, Agata Zalewska, Aleksandra Więckowska, Zofia Popiel, Aleksandra Zarychta, Kinga Prasek, Dominika Woźniak, Magdalena Gryza, Julia Pańczak. Wioletta Karolak, Kamila Karolak.

   

 • SZTAFETOWE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

  SZTAFETOWE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
  04.10.2018

  Trzeci raz z rzędu drużyna gimnazjalistów kwalifikuje się do dalszego etapu, eliminacji międzypowiatowych Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców. Jedenastu naszych uczniów nie dało żadnych szans trzem pozostałym ekipom z powiatu białobrzeskiego zajmując bezapelacyjnie pierwsze miejsce w swojej kategorii. Szkołę naszą reprezentowali następujący uczniowie: DAMIAN GÓRKA, MICHAŁ WIATRAK, KACPER GACZYŃSKI, MATEUSZ KĘPKA, PATRYK WĄGRODZKI, KACPER KRAWCZYK, KRYSTIAN PRAŻNOWSKI, FILIP WÓJCIK, KUBA PAŃCZAK, MIŁOSZ MOSKWA oraz rezerwowy KRYSTIAN ROMANOWSKI. Końcowa klasyfikacja szkół w tej kategorii wyglądała następująco. 1) PSP Stary Gózd, 2) PSP Stara Błotnica, 3) PSP Adamów, 4) PSP Białobrzegi, 5) PSP Przybyszew. Wszystkim uczestniką dzisiejszej imprezy sportowej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Zdjęcia dostępne w zakładce Album fotograficzny

 • EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

  EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH
  26.09.2018

  W środę 26 września nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Z tej okazji przygotowaliśmy program artystyczny pt. „Warto uczyć się języków obcych” i pokazać, jak trudno jest podróżować po świecie nie znając języków, a przy tej okazji podkreślić ważność nauki języka angielskiego i niemieckiego.

  Podczas akademii uczniowie pięknie wyrecytowali wiersze oraz zaprezentowali zabawne scenki językowe, których celem było zwrócenie uwagi na konieczność znajomości języków obcych w życiu codziennym. Przedstawione przez uczniów scenki miały udowodnić, iż bez znajomości języka może być naprawdę trudno we współczesnym świecie i nigdy nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach ta umiejętność nam się przyda.

  Ponadto prowadzący przeprowadzili konkurs ze znajomości podstawowych zwrotów w językach obcych, w który została zaangażowana cała społeczność szkolna.

  Wniosek jest jeden ,,Języków warto się uczyć’’

  Relacja z imprezy w zakładce "ALBUM FOTOGRAFICZNY"

 • WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018

  WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018

  Jak co roku, we wrześniu w naszej szkole odbyła się kampania wyborcza kandydatów do samorządu uczniowskiego. Były plakaty, hasła i obietnice wyborcze. Uwieńczeniem kampanii wyborczej było głosowanie, które odbyło się w bieżącym miesiącu. "Lokal wyborczy" wraz z wcześniej przygotowaną urną, listami uprawnionych do głosowania i wydrukowanymi kartami do głosowania znajdował się na korytarzu przy sali nr 3. Nad bezpieczeństwem głosujących i prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Weronika Więckowska, Iga Prasek i Filip Wójcik. Głosowanie przebiegło szybko i sprawnie, frekwencja wyniosła ponad 80%. Komisja wyborcza wraz z opiekunem SU p. Mariuszem Barszczem, zliczyła głosy, uzupełniła protokół wyborczy a wyniki zostały opublikowane na tablicy informacyjnej SU. W ten sposób przyczyniamy się do nauki demokracji wśród najmłodszych obywateli naszej szkoły.

  Teraz cała społeczność szkolna czeka na pierwsze działania nowo wybranej Rady SU. Liczymy, że spełnią oni swoje obietnice :) oraz życzymy powodzenia :).

  Oto nasz nowy Samorząd Uczniowski

   

  SAMORZĄD SZKOLNY:

  • Iga Prasek – Przewodnicząca
  • Adam Sułkowski – Zastępca
  • Weronika Więckowska – Sekretarz

   OPIEKUN SAMORZĄDU:

  • P. Karolina Czarnecka – Przewodnicząca
  • P. Anna Dębska – Zastępca
  • P. Agnieszka Suś – Zastępca

  RZECZNIK PRAW UCZNIA:

  • Ks. Łukasz Pyszczek
 • Szkolne Koło Sportowe

  Szkolne Koło Sportowe

  https://youtu.be/vRr7DJq_YW0Z początkiem rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 tak jak w latach ubiegłych realizujemy zajęcia Szkolnego Koła Sportowego. W tym roku zajęciami objeliśmy również najmłodszych uczniów klas I - III Pulicznej Szkoły Podstawowej. Trzecia grupa najmłodszych będzie realizowała swoje zajęcia we wtorki i w środy od godziny 14:00 do godziny 15:00, a zajęcia poprowadzą Pan Piotr Zaremba i Pan Mariusz Barszcz. Uczniowie na zajęciach będą poznawali techniki gry w tenisa stołowego.

 • Pali się - Ewakuacja

  Pali się - Ewakuacja

  21 września o godzinie 11:30 zabrzmiał donośny głos głównego koordynatora akcji ewakuacyjnej w naszej szkole który w obecności przedstawiciewli Państwowej Straży Pożarnej z Białobrzegów poinformował Dyrekcję szkoły o zaistniałym pożarze. Na szczęście był to tylko próbny alarm, w którym uczniowie naszej szkoły spisali się na medal. W niespełna 8 minut wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli koordynujących akcją pojawili się w miejscu zbiórki tj. na placu boiska wielofunkcyjnego. Cała akcja została przeprowadzona wzorowo, brało w niej udział 249 uczniów, 21 nauczycieli oraz 4 pracowników obsługi. Miejmy nadzieję, że w przyszłości nigdy w rzeczywistych przyczyn nie będziemy mieli powodów do ewakuacji z naszej szkoły. Zdjęcia z akcji w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

 • Wizyta Szoły Tańca IDOL

  Wizyta Szoły Tańca IDOL
  14.09.2018

  W piątek 14 września 2018r. gościli w naszej szkole przedstawiciele Szkoły Tańca IDOL z Radomia, którzy w krótkiej przezentacji tanecznej zachęcali do aktywnego spędzania wolnego czasu naszych uczniów. "W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą" - Paul Coelbo, idea tych słów przyświeca i zachęca wszystkich do angażowania się w  formy pozalekcyjnych zajęć ruchowych. W zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY relacja ze spotkania.

 • SPOTKANIA Z RODZICAMI

  SPOTKANIA Z RODZICAMI

  W dniu 18 września 2018 r.(wtorek) w PSP im Marii Konopnickiej w Starym Goździe odbędą się zebrania z rodzicami.

  Spotkania wychowawców z rodzicami przebiegać będą według następującego harmonogramu:

  Godz. 14:00

  Oddział przedszkolny 0A – p. A. Carli- sala nr 18

  OOddział przedszkolny 0B – p. M. Jeżak- sala nr 34

  ddział przedszkolny 0C – p. D. Wójcik- sala nr 12

  Godz. 14:30

  Klasa 1  - p. M. Krawczyk sala nr 36

  Godz. 15:00

  Klasa 2 A  - p. J. Wiśniewska- sala nr 17 

  Klasa 2 B - p. J. Buras - sala nr 37

  Klasa 3 –- p. B. Rzeszut - sala nr 35

  Klasa IV – p. M. Małachowska – sala nr 21

  Godz. 15:30

  Klasa V– p. K. Czarnecka – sala nr 16

  GKlasa VII  – p. J. Kościelniak - sala nr 7

  odz. 16:00

  Klasa VI   – p. M. Barszcz- sala nr 3

  Godz. 16:30

  Klasa VIII  – p. A. Suś- sala nr 13

  Spotkanie wychowawcy z rodzicami klasy III oddziału gimnazjalnego odbędzie sie 17.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 16:30 w sali nr 21.

  Pierwsze zebranie Rady Rodziców odbędzie się w dniu 19 września 2018 r. (środa) o godz. 14:00 w sali nr 13. (po jednym przedstawicielu z każdej klasy).

 • Spotkanie z Policją

  Spotkanie z Policją

  Bezpieczeństwo uczniów i odpowiedzialność karna nieletnich” to temat spotkania, które miało miejsce 10 września 2018r. w naszej szkole. Celem jego było poszerzenia kompetencji uczniów w zakresie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach szkolnych. Uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich klas. Podczas wykładu wychowankowie dowiedzieli się jakie są konsekwencje niewłaściwych zachowań w szkole i poza szkołą, a także jakie zagrożenie niesie za sobą nieprawidłowe korzystanie z Internetu a przede wszystkim z portali społecznościowych. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Uczniowie zadawali wiele pytań i aktywnie uczestniczyli w rozmowie. W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci w różnych sytuacjach. Tegoroczne spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej w Białobrzegach dotyczyło nie tylko problemów bezpieczeństwo w drodze do szkoły, ale także zagadnień cyberprzemocy oraz odpowiedzialności karnej młodzieży za zachowania agresywne, rozbój, demoralizację i przemoc z wykorzystaniem Internetu. Uczniowie zostali uświadomieni o zagrożeniach w ruchu drogowym, w tym o zasadach poruszania się na rowerze i skuterze oraz zostali zachęceni do stosowania elementów odblaskowych. Otrzymali także ważne informacje o zagrożeniach dotyczących przemocy rówieśniczej, przemocy domowej, uzależnieniach, narkomanii oraz o niebezpieczeństwach płynących z sieci. Tym ostatnim zagrożeniom poświęcono szczególnie dużo uwagi. Uczniowie dowiedzieli się, że np. umieszczanie w Internecie obraźliwych tekstów czy nagrywanych na telefonach komórkowych filmów może wiązać się z naruszeniem dóbr osobistych i grozi odpowiedzialnością karną. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z wszelkimi nowościami w dziedzinie przeciwdziałania i ścigania przestępstw, które mają miejsce w sieci. Świadomość odpowiedzialności za takie postępowanie może ustrzec wielu młodych ludzi przed przykrymi konsekwencjami. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie poruszanymi kwestiami. Pomimo tak poważnej i istotnej tematyki spotkania przebiegały w przyjaznej, swobodnej atmosferze. Był czas na wyjaśnienie wątpliwości i pytania indywidualne. Mamy nadzieję że zaowocuje ono większą odpowiedzialnością uczniów za swoje postępowanie i posłuży ich lepszemu przygotowaniu do życia w społeczeństwie.

 • INAUGURACJA ROKU 2018/2019

  INAUGURACJA ROKU 2018/2019

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

  Wrzesień kojarzy się wszystkim z zakończeniem wakacji, rozpoczęciem roku szkolnego, cudownym babim latem. Nie zawsze jednak tak było, o czym uczniowie przypomnieli podczas akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Nie możemy zapomnieć, co wydarzyło się 1 września 1939 r. Dzieci polskie nie usiadły w szkolnych ławkach. Zamiast dzwonka, usłyszały huk armat, świst pocisków, wybuchy bomb.

  Pani Dyrektor Anna Ziomek serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym, jednocześnie poinformowała wszystkich zgromadzonych o przydziałach wychowawczych na bieżący rok szkolny.

  Następnie dzieci i młodzież pod opieką swych wychowawców rozeszli się do klas. Nauczyciele przedstawili podopiecznym kilka ważnych informacji - plan lekcji, organizację pracy szkoły w bieżącym roku oraz przypomnieli i szerzej omówili zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole i poza nią.

 • ORGANIZACJA DOWOZÓW I ODWOZÓW UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/19

  ORGANIZACJA DOWOZÓW I ODWOZÓW UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/19

  PRZYSTANKI dla uczniów dojeżdżających, którzy rozpoczynają zajęcia o godz. 7:30

  Trąbki - Grodzisko - 6:35

  Kadłubek Nowy Podlas - 6:45

  Kadłubek Nowy - 6:50

  Kadłubek Stary - 6:55

  szkoła Gózd - 7:00

  Żdżary - 7:10

  szkoła Gózd - 7:10

  PRZYSTANKI dla uczniów dojeżdżających, którzy rozpoczynają zajęcia o godz. 9:20

  Kadłubek Podlas - 8:30

  Kadłubek Nowy - 8:35

  Kadłubek Stary - 8:40

  Grodzisko - 8:45

  Żdżary - 8:50

  szkoła Gózd - 9:05

  ODWOZY

  I odwóz Żdżary - 13:30

  II odwóż Żdżary - 13:55

  I odwóz Kadłubek - 14:05

  II odwóz Kadłubek - 15:50

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Goździe rozpocznie się  03 września 2018 r. o godz. 8:00, mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Józefa Robotnika w Starym Goździe.

  O godz. 9:00 rozpocznie się Uroczystość Inauguracji Roku Szkolnego 2018/2019 w sali gimnastycznej PSP w Starym Goździe. Po uroczystości około godz. 9:30 spotkanie uczniów z wychowawcami klas.

  HARMONOGRAM  AUTOBUSU SZKOLNEGO

  PRZYJAZD:

  Grodzisko- Trąbki –  godz. 7:15

  Kadłubek Nowy pod lasem –  godz. 7:20

  Kadłubek Nowy wieś –  godz. 7:35

  Kadłubek Stary – godz. 7:40

  Stare Żdżary – godz. 7:50

  ODJAZD:  po zakończeniu uroczystości w szkole około godz. 10:00

   

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
  22.06.2018

  Po dziesięciu miesiącach wytrwałej pracy, doczekaliśmy się wreszcie finału – zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Punktualnie o godzinie 8:00 wszyscy zgromadzili się w kościele parafialnym pw. Św. Józefa Robotnika na Mszy Świętej, którą odprawił Ksiądz Proboszcz JANUSZ KUREK, po czym wszyscy udali się do szkoły. Na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Starym Goździe odbyła się uroczysta akademia z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2017/18, w której gościliśmy: Dyrektora Biura Organizacyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej Pana SŁAWOMIRA ADAMCA, Wójta Gminy Stara Błotnica Pana MARCINA KOZDRACHA oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Teodorę Moskwę i przedstawiciela Rady Gminy, jednocześnie pracownika szkoły Pana Mirosława Barszcza. Młodzież szkolna doskonale zaprezentowała się na początku w krótkim słowno – muzycznym programie artystycznym, po czym Pani Dyrektor ANNA ZIOMEK, podsumowała cały rok szkolny przedstawiając zarys wydarzeń, które miały miejsce, gratulując dzieciom udziału i sukcesów w różnorodnych konkursach, turniejach i festiwalach. Złożyła szczególne podziękowania przybyłym gościom i rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach. Wspólnie z nimi wręczyła puchary, dyplomy oraz nagrody książkowe Licznie zgromadzona publiczność, nauczyciele, uczniowe, rodzice i zaproszeni goście, mieli okazję podziwiać najlepszych spośród najlepszych. A było w tym roku mnóstwo wyróżnień i nagród, gdyż wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klas wyższych, a dużo z nich otrzymała świadectwa z wyróżnieniem, czyli tzw. biało-czerwonym paskiem. Zdjęcia z imprezy w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

  Na ten czas rozpoczynających się wakacji życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

  Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I ETAPU KSZTAŁCENIA

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I ETAPU KSZTAŁCENIA
  21.06.2018

  21 czerwca 2018 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie pierwszego etapu kształcenia w klasach młodszych. Dla tych najstarszych tego etapu to był szczególny dzień, gdyż uczniowie żegnali się ze swoimi wychowawczyniami , z którymi spędzili trzy pierwsze lata swojej nauki. Dyrektor Szkoły Pani ANNA ZIOMEK  w swoim przemówieniu serdecznie  pogratulowała uczniom oraz ich rodzicom promocji do wyższych klas, podziękowała za trud, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie swojej szkoły w konkursach szkolnych i międzyszkolnych. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe, które odbierali z rąk Pani dyrektor oraz swoich wychowawców. Zdjęcia z imprezy w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. MARII KONOPNICKIEJ w STARYM GOŹDZIE
  STARY GÓZD 90
  26-806 STARA BŁOTNICA
 • (48) 6198005
  fax: 6198005

Galeria zdjęć