Rocznica działalności Szkolnego Klubu Młodzieżowego Wolontariatu

Szkolny Klub Młodzieżowego Wolontariatu "Arka" działający w naszej szkole obchodził uroczyście pierwszą rocznicę działalności, a, że wkrótce, bo 5 grudnia będzie Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, dlatego uroczystą formą obchodów tych uroczystości i nagrodą dla młodzieży był wyjazd do Radomia na film pt: Skyfall oraz poczęstunek w pizzerii. Przez rok działalności wolontariusze byli bardzo aktywni, angażowali się w świąteczne zbiórki żywności dla rodzin potrzebujących, zbierali żywność dla zwierząt ze schroniska, uczestniczyli w imprezach integracyjnych z dziećmi niepełnosprawnymi, w Marszu Dla Życia i Rodziny, bawili się z najmłodszymi podczas zabawy choinkowej w Dzień Dziecka oraz podczas festynów Powitanie Wakacji na terenie MOSiR Borki Radom i festynu Pożegnanie Lata w Starej Błotnicy. Pomagali w nauce młodszym kolegom. Przez cały rok zbierali plastikowe nakrętki dla chorych dzieci, na ich leczenie i rehabilitację. Swoją pracą i zaangażowaniem godnie reprezentowali szkołę i gminę, dlatego bijemy im gorące brawa i prosimy o jeszcze!!!