ZSG STARY GÓZD

II TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w TENISIE STOŁOWYM IV TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KLASYFIKACJA TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO UKS "Tymianka" Regulamin uczestnictwa w zajęciach Druki - Zgód i Oświadczeń Zgoda na wyjazd Cerrad Radom-Jastrzębski Węgiel UKS TYMIANKA - GLUKS NAPRZÓD 3:8

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "TYMIANKA"

II TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w TENISIE STOŁOWYM

Klasyfikacja końcowa

II Turnieju Mikołajkowego w Tenisa Stołowego

SZKOŁA PODSTAWOWA (klasy IV-VI)

Kategoria – CHŁOPCY:

1 m-ce: Górka Damian

2 m-ce: Sułkowski Adam

3 m-ce: Romanowski Krystian

4 m-ce: Makulski Dominik

5 m-ce: Dawidowski Jakub

6 m-ce: Wiatrak Michał

7 m-ce: Nagrodzki Aleksander

8 m-ce: Gaczyński Kacper

9-12 m-ce: Sąporowski Szymon; Mazurek Dawid; Jesionek Adrian; Moskwa Miłosz

13-16 m-ce: Górka Jakub; Stępień Miłosz; Wójcik Kacper; Szymaniak Bartłomiej

17-27 m-ce: Bednarczyk Bartosz; Górecki Jakub; Makowski Hubert; Bojanowicz Przemysław; Gniadek Filip; Janicki Dawid; Skoczkowski Bartłomiej; Kacprzak Kacper; Matysiak Sebastian; Kołodziejczyk Jakub; Górski Kacper

Kategoria – DZIEWCZĘTA:

1 m-ce: Kornafel Wiktoria

2 m-ce: Bujanowicz Sandra

3 m-ce: Włodarczyk Wiktoria

4 m-ce: Woźniak Dominika

5 m-ce: Kołodziejczyk Martyna

6 m-ce: Grabusińska Wioleta

7 m-ce: Prasek Kinga

8 m-ce: Wiśniewska Aleksandra

9-12 m-ce: Gryza Magdalena; Sobieraj Wiktoria; Makowska Wiktoria; Jurczak Aleksandra

13-16 m-ce: Korzeniowska Natalia; Więckowska Weronika; Świniarska Maja; Kiliańska Malwina

17-24 m-ce: Rdzanek Anita; Woźniak Wiktoria; Górecka Julia; Janusz Małgorzata; Traczyk Wiktoria; Kazana Julia; Sułkowska Natalia

 

GIMNAZJUM (klasy I-III)

Kategoria – CHŁOPCY:

1 m-ce: Dębski Adam

2 m-ce: Dębski Kamil

3 m-ce: Rychel Maciej

4 m-ce: Kępka Mateusz

5 m-ce: Moskwa Kacper

6 m-ce: Kujawiak Kuba

7 m-ce: Popiel Dominik

8 m-ce: Woźniak Dawid

9 m-ce: Zimiński Kacper

10 m-ce: Krawczyk Kacper

11 m-ce: Prażnowski Krystian

12 m-ce: Walczak Dawid

13 m-ce: Lipiec Piotr

14-15 m-ce: Wągrodzki Patryk; Walczak Karol;

16-20 m-ce: Prasek Kacper; Bolek Jakub; Walczak Jakub; Wójcik Filip; Wiatrak Kacper

Kategoria – DZIEWCZĘTA:

1 m-ce: Aleksandra Lipiec

2 m-ce: Bednarczyk Barbara

3 m-ce: Kalbarczyk Weronika

4 m-ce: Kalbarczyk Nikola

5 m-ce: Prasek Klaudia

6 m-ce: Gryz Aleksandra

7 m-ce: Dyziak Magdalena

8 m-ce: Świniarska Wiktoria

9-13 m-ce: Woźniak Ewa; Bolek Natalia; Prasek Iga; Zalewska Roksana; Motyka Alicja

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. MARII KONOPNICKIEJ w STARYM GOŹDZIE
    STARY GÓZD 90
    26-806 STARA BŁOTNICA
  • (48) 6198005
    fax: 6198005

Galeria zdjęć